Мешканці старовинного будинку ХІХ століття минулого опалювального сезону переплачували за тепло. Харківяни звернулися до
"Електронної книги скарг України" за допомогою. За їх словами в будинку залишилося всього 4 житлових квартири, решта викуплені невідомою особою. Будинок пройшов три перевірки, але відповіді чи прийнятих рішень "Харківські теплові мережі" не надають.
Лист мешканців будинку
"У будівлі за адресою м. Харків, пл.
Фейрбаха 12 залишилося 4 житлових квартири, решта викуплена невідомою особою. Будинок старовинний, та невеликий (кінець 19 ст.) , колись був пам’ятником архітектури місцевого значення. В опальовальному сезоні 2018-2019 жильцям будинку надходять рахунки за послуги централізованого опалення у середньому на кожну квартиру понад 100 грн/м2 , при наявності приладу обліку, при цьому міський тариф по місту Харкову для домів без наявності приладу обліку 39,38 грн/м2.Комісія з комунального підприємства «Харківські теплові мережі» засвідчила наявність втрати теплової енергії за рахунок чого формуються такі ціни, проінспектувавши усі житлові квартири (окрім викупленої частини) комісія не виявила втрат теплової енергії, що свідчить про надлишкові зарахування за послуги, однак відповіді за що жильці переплачують, не дивлячись на понад три перевірки обладнання так і не надають, посилаючись на складність питання, висоту стелі понад три метри, та інші непрофесійні відповіді щодо вирішення питання. При цьому опалювальний сезон підходить до завершення і тестування обладнання після зупинки постачання опалення стає неможливим, а за тим і перерахунок коштів".
Заявники - мешканці дому за адресою м. Харків, пл. Фейрбаха 12.