Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Сусідська війна у Львові за квадратні метри. Як майно людей без їхнього відома приписують собі

07.06.2019 15:49
3795
 
До "Електронної книги скарг України" написала наша читачка Людмила, яка скаржиться на те, що її та її брата обманули в питанні приватизації. Банально прописали кімнату її родича до інших людей і нікому про це не сказали.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

"Мене звати Людмила, проживаю в м. Стрию Львівської обл. вул.В.Івасюка20. Звертаюся до вас по допомогу,тому що я самостійно юридично не спроможна розпочати і завершити справу до кінця. Моя мета - внести в списки приватизації мого брата Лаврікова Максима Валерійовича, який також проживає за цією адресою. Він родився тут і вже 30 років як проживає. Але його не внесли в списки приватизації, тому що його кімната, в якій він проживає, дуже вабить око однієї сусідки, що в нього за стінкою. І, яка, ще до повного його нещастя і займається приватизацією. Справа в тому, що це - гуртожиток. Він належав до заводу гумових виробів. Там працювали наші батьки і старший брат. Батьки стояли в черзі на квартиру, як багатодітна сім`я. Але, нас обійшли і продали цю квартиру нашим сусідам. Тепер ми вже дорослі, маємо свої сім`ї і надалі залишилися в тому гуртожитку проживати. З сусідами не розмовляємо через чвари за зайняті кімнати. От вони тепер тишком нишком приписали його кімнату собі. Я була б не довідалася, коли б не зателефонувала до тієї сусідки, п.Мирослави. Питання полягало в тому, скільки грошей повинен заплатити мій брат, щоб отримати документи на приватизацію. Відповідь була така:-"а він уже не може їх здати, тому що вже пізно." Коли я пішла до нашої міської ради до інспектора по приватизації, він показав мені документи тієї сусідки, виявилося - кімната мого брата приписана в її документи. Прошу вас допомогти набути розголосу про цю справу т.я. жінка всіх купляє. Я хочу справедливого завершення справи і кари за хабарі. Нехай прозвітує нам мешканцям, на що ми здавали гроші. Прошу вас приїхати до нас бо це ще не все. В ході рослідування випливе багато цікавих фактів, яких мені простій смертній людині не дано знати!", - написала вона. [sociallocker id=10854]Ім'я: людмила Тел.: 0951137704 Email: lavrikova18@bk.ru [/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка