Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Сусідські війни. Як на Закарпатті адвокат хоче відібрати кімнати у сісдки

09.12.2017 13:03
4548
 
До "Електронної книги скарг України" написала наша читачка Яна, яка скаржиться на те, що її сусідка за допомогою хабара змогла перйти в наступ у їхній війні за кімнати. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

"Доброго дня! Пишу до вас це звернення, тому що не маю сил більше боротися із несправедливістю та судовою владою  у нашій державі.

Справа в тому, що моєю сусідкою по квартирі 4-квартирного 2- поверхового будинку у м. Іршаві є Микита М. Ф., адвокат за фахом,  член спілки адвокатів Закарпатської обл., яка дуже добре знає, як обійти закон. Вона із чоловіком володіє квартирою №2 на другому поверсі над нами у 161 кв. м. + 100м кв. м. мансардного поверху, проте їй цього мало і вона зараз хоче відібрати від нашої сім`ї ще дві кімнати та вхідний коридор до нашої квартири №1 на першому поверсі.

Ці кімнати  ми з чоловіком збудували самочинно ще в 1996 - 2003рр., коли у трьох маленьких кімнатах (49 кв. м.) проживали 7 людей : я, чоловік, дочка , син, батьки чоловіка та старенька бабуся-інвалід. Нажаль, нам не вдалося приватизувати ці кімнати, тому що це самочинне будівництво і всі інстанції, куди ми зверталися, нам відмовляли, хоча у нас був і проект будівництва і техпаспорт, які ми виготовили у 2010 та 2012 рр..

Суд першої інстанції  у 2006 р. визнав наше право на власність добудови, а апеляційний в Ужгороді - скасував. Така сама історія була і у Микити М. Ф. та Микити В. А., бо і вони збудували над нашими кімнатами свої кімнати та окремий вхід у свою квартиру№2 самочинно.

Проте якимось невідомим нам способом (а я думаю , що тут був елементарний хабар) у 2015 році  їм вдалося узаконити свої добудови, а у 2016 р. вони узаконили ще і наші 2 кімнати, у яких ми живемо майже 20 років! Мало того, Марія Федорівна узаконила свій адвокатський офіс, який збудовано у нашому спільному дворі під стінами Іршавського районного суду причому дах офісу налізає на дах суду, а одна стіна суду з вікном у залі засідань є входом у офіс.

[caption id="attachment_24945" align="aligncenter" width="848"] Ліворуч суд, праворуч - офіс.[/caption]

Тобто порушені всі будівельні норми та протипожежні умови, але дозвіл на приватизацію у неї є! Про захоплення наших 2 –х кімнат ми дізналися лише із позовної заяви Микитів про виселення нас із цих кімнат у травні 2017 року. Через  апеляційний суд Микити добилися огляду та фотографування наших кімнат, а також добилися проведення будівельної експертизи  експертом, якого вони самі і вибрали (а не суддя), наші доводи нікого не цікавлять.

Протягом багатьох років ці «сусіди» без кінця принижують і кривдять нашу сім`ю, вважають нас людьми другого сорту.

Складається враження , що закон в Україні пишеться під багатих, наглих, безпринципних людей, які плюють на закони і на простих смертних тобто на народ. І те, що мій син інвалід, має групу, переніс 2 складні операції, 2 місяці лежав на апараті для легень , для них  ніщо. Чи знаєте Ви, що відчуває мати, коли її дитину понад п’ять годин оперують і не гарантують, що дитина житиме?!  Благаю, захистіть мене і мою сім`ю від свавілля корумпованої влади!

[sociallocker id=10854]

Якщо ви зможете мені допомогти, зв’яжіться зі мною за телефоном – 0986459592.

Або за адресою - Закарпатська обл.. м. Іршава,. Яніна Мечиславівна.

[/sociallocker]
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка