"Чи варто нехтувати здоров'ям одних людей заради вірогідного зцілення інших?
Нещодавно у випуску ТСН я почув, що у Вінниці розробили протокол для лікування хворих з короновірусом, і для цього збираються використовувати препарати, що здавна застосовуются як ліки від малярії та при ревматоїдному артриті...
Якщо хтось не знає, що таке "ревматоїдний артрит", коротко опишу: одного разу людина прокидається з нестерпним болем. Запалення суглобів призводить до підвищення температури в кінцівках, п'ястя та пальці набрякають, ними боляче рухати. Власне таке одного разу сталося з моєю дружиною, текстильним декоратором, що вміє створювати прекрасні речі на радість вдячним клієнтам і робить це власними руками.
Та от, наче злий жарт, як прикро, коли власні руки підводять! На щастя медицина віднайшла єфективні засоби боротьби з хворобою. Препарати на основі хлорохіну, та гідроксихлорохіну сульфату: Делагіл, Плаквеніл, Іммард - допомагають зняти запалення, треба лишень приймати одну таблетку на добу. Та от біда, з усіх аптек України ці засоби раптово зникли...
Намагаємося пробитися через постачальників аптечних мереж, врешті решт через представників компаній-виробників в Україні Sanfi, IPCA - марно.
Намагаємось потрапити у приймальню до місцевої депутатки у Київраді Людмили Костенко, але ж карантин! Куди ж поділися таблетки, життєво необхідні хворим на ревматоїдний артрит? Невже, як ходять чутки, їх централізовано вилучили з аптек, щоб використати в якості ліків проти коронавірусу? Нібито, благородна мета! Хоча й достаменно невідомо, наскільки ці препарати можуть бути корисні при вірусній інфекції. А от тисячі хворих, для яких ці ліки є дійсно життєво необхідними, залишилися зі своїми проблемами сам на сам.
То невже варто прирікати на страждання одних людей заради можливого зцілення інших? Як це могло статися в нашій цивілізованій країні?", - написав до "Електронної книги скарг України" читач Сергій.
[sociallocker id=10854]+38 067 913 32 44 або sergi.melnychenko@gmail.com[/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.