Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Таємний покупець: Саsta на печерську

18.04.2014 21:13
3430
 
Ресторан «Саsta» на Лесі Українки, мабуть, один із небагатьох закладів де можна курити в приміщенні і скуштувати чорних бургерів.
Це не замовна стаття, ми намагатимемося оцінювати ресторани з усією критичністю і максимальною добротою;)
Наш розділ «Таємний покупець» розпочнемо саме з цього ресторану. Так сталося, що сьогодні ми повечеряли в японському ресторані «CASTA Sushi & PanAsia». «CASTA Sushi & PanAsia» - це донька усім відомої мережі ресторанів «Мафія». Цього не приховують офіціанти і цього не приховує розташування цього ресторану одразу під боком «Мафії». Який до 2013 року  належав Оксані та Тарасу Сердюкам, до речі, їм так само належить франшиза на відому мережу швидкого харчування «КFC»

Зайшовши до Паназіатського «CASTA Sushi & PanAsia» нас не зустрів хостес чи інший офіціант, який би провів клієнтів до столу. Навіть офіціант, який випадково опинився біля нас, лишень привітався і зник серед  порожніх столів закладу.

CASTA Sushi

Така порожність була дивною, адже ми завітали сюди у п’ятницю. Щоправда, в страсну, можливо цим і пояснюється відсутність клієнтів. Але саме ця відсутність допомогла нам повечеряти в спокійній обстановці.

Зображення видалено.

За столом багато різних різнокольорових папірчин, що робить більш райдужним цей заклад. Одразу до нас підійшла офіціантка. Слід відмітити, що виконувала свою роботу щиро.Після того, як ми зробили замовлення, нам принесли вже звичний «комплімент від шефкухаря» в цих закладах, щоправда сам шефкухар нас не бачив, а подача такого «компліменту» нагадувала скоріш вимушену норму, яку потрібно зробити, ніж щирий комплімент. Погодьтеся, мало кому подобається коли йому лукавлять. Принесли от таких два напої, не розповівши, з чого вони виготовлені, тому було дуже дивно і неприємно відчути ненависний мені смак імбиру з лимоном.

Доки несли замовлення я відчув запах нікотину. Пройшовши трохи далі, виявилося, що в «CASTA Sushi & PanAsia» можна курити, попри заборону. Щоправда, витяжки працювали дуже добре, а тому це ще можна було терпіти.

Музика в закладі приємна, але її іноді перебивають неприємні звуки, які доносяться з зали караоке. Але, це було не дуже часто, а тому іноді можна було почути розмови офіціантів, барменів, і їхні мати. Їжу принесли швидко, за 5 хвилин. Замовив локшину з качкою, а моя колега рис з креветками. Подачу страв можна оцінити на 5-ку.

Локшина і рис були смачні, щоправда з качкою страва здавалася трохи жирнуватою.  А от рис з креветками назвався таким, бо в ньому ми знайшли аж… дві креветки. Але, оскільки ми були дуже голодні з’їли все.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "“Розетка” – горе українське. Як інтернет-магазин знущається над покупцями"
Із фрешами і двома порціями страв вечеря обійшлася у 169 гривень.  І знову повертаючись до компліментів, в чеку були зазначений і цей напій і ще рисові чіпси, в якості такого ж компліменту. Ми звичайно не нариваємося на компліменти, але, якщо нам не принесли рисові чіпси, то, навіщо нам писати в чек цей комплімент? Трохи здивувало й те, що попросивши до фрешу оливкового масла (щоб краще засвоювалися вітаміни) нам його теж внесли в рахунок за 3 гривні. Але, здається, капля масла не вартує тих грошей і навіть уваги в чеках.

МЕНЮ:

В меню, в принципі, можна знайти багато різних страв, а тому задовольнити апетити можливо. Цікавою пропозицією був чорний бургер. Такі вже їдять за кордоном, але для українських шлунків – це новинка. Коштують вони 75 гривень.

Десертне меню не дуже вразило. В ньому близько 10 тістечок, коштують від 30 і вище гривень. Підсумовуючи, можна сказати, що заклад «CASTA Sushi & PanAsia» після себе може залишити хороше враження. Що потрібно допрацювати, на думку «Таємного покупця» - так це більше уваги до клієнтів,  трохи попрацювати над акторською майстерністю, щоб бути більш щирим при подачі «компліментів від шефкухаря», і не забивати в чек ті страви, яких не виносили офіціанти, а тим паче, якщо це стосується компліментів;) Щиро Ваша «Електронна книга скарг України» і таємний покупець;)
reaction.ua@gmail.com:Зображення видалено.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка