Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Тернопільці скуповують акції Лондонської біржі

09.07.2013 17:11
3597
 
В Україні набирає обертів нова фінансова піраміда. Схема роботи тепер починається з мобільної реклами... На сайт "Електронної книги скарг України" написав обурений житель Тернополя, він каже, що в їхньому місті з'явилася фінансова піраміда: "Фінансова група Wor (l), яка не зареєстрована в Україні, яка не має ліцензції працює  в нашому місті. Вони просять 600$, потім потрібно привести людину, а в майбутньому обіціяють володіння акціями Лондонської біржі, - чистої води піраміда".Jekspert-mikrofon-dinamik-primechanieДОВІДКА: Уряд схвалив законопроект, що передбачає заборону фінансових пірамід в Україні. Відповідне рішення було прийнято на засіданні 11 березня 2012 року.З мережі, іншому користувачу, не з Тернополя, ці "бізнесмени" теж пропонували вкладати гроші... в енергозберігаючі технології :

"Вони почали продавати акції під неіснуюче виробництво енергозберігаючих технологій. Виробництва ще немає, але ви вже можете вкладати гроші)) Які виробництва?Ви взагалі про що? Невже ще є ті, хто ведуться на цю нісенітницю? Чому цим не займаються найбільші компанії?? Хто бачив ці виробництва? Де я можу це подивитися?

А офіс у Москві вони відкрили спеціально для продажу цих акцій. Що там далі буде? Продаж акцій виробництва технологій освоєння Марса?? Або космічних кораблів??? У когось явно хвора фантазія))) Можна було б придумати більш правдоподібну аферу. Я сумніваюся в адекватності людей, які в це вірять", - переконує користувач.

ПОШУК ІСТИНИ - World GN

Якщо в пошуковій системі спробувати знайти цю фірму - то натрапляєш на безліч спільнот, які створені в соціальній мережі ВК. Опис спільноти у всіх однаковий: "Такого Ви ще не бачили – ВПЕРШЕ на ринку унікальний міжнародний проект компанії World GN, аналогів якому немає у світі – проект AdKash – платить гроші користувачам за те, що вони отримують якісну рекламу на свій мобільний телефон. Ти можеш стати просто користувачем AdKash і отримувати доходи за вхідні дзвінки/смс/ммс (до 80$ в місяць) або ти можеш долучитись до проекту – запрошувати друзів і отримувати доходи також і від них, будуючи свій бізнес (тут доходи не обмежуються). І це тільки один з 10 можливих способів заробляти в компанії Wor(l)d GN.", - закликають керівники спільнот.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВАМ ПОСТІЙНО ТЕЛЕФОНУЮТЬ КОЛЕКТОРИ?"Далі пошук видає купу відео, на яких молоді хлопці закликають заробляти мільйони доларів, стати незалежним, АЛЕ!! перед тим придбавши якісь пакети "ультра", чи "супер" - всього за 600 чи за 700 доларів. Звичайно, спочатку потрібно вкласти, а потім роками відробляти ці гроші. Також, з тих-таки відео, можна почути заклики приводити друзів, впарювати цю рекламу на мобільних своїм близьким... Ось один з агентів-вербувальників компанії Wor(l)d GN-відео:http://www.youtube.com/watch?v=WPOT5G7oAVIКомпанія, судячи з коментарів, кількості учасників, тільки-но почала свою роботу.

Wor(l)d GN - звідки беруться гроші?

Як написано в спільнотах компанії:  "Гроші в систему едкеш заходять від рекламодавців, що оплачують за перегляд кінцевими споживачами їх реклами. Усі виплати та премії здійснюються за рахунок цих грошей. Наразі основними рекламодавцями виступають такі компанії як: Кока-кола, БМВ, Луі Віток, Ікеа, Мальборо, Дісней, Пума, Хюлет Пакер". От так, сидять маркетологи тих компаній і тільки й думають, куди б віддати свої мільйони гривень, якому вуху? Так, вуху, бо реклама, начебто, транслюється на екрани мобільних пристроїв.

ЯК ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО СВОЇХ КОРИСТУВАЧІВ КОМПАНІЯ Wor(l)d GN ?

Адміністратори спільнот обільно закликають новачків стати їхніми колегами, ось які перспективи вони гарантують новачкам, ми наведемо приклад тільки кількох, щоб не затьмарити Ваш мозок, мільйонами, які можна заробити з цією компанією;), отже, про перспективи: Будь-яка людина в світі може долучитися до компанії World GMN, - стверджують в спільнотах, також, вже бувалі співробітники переконують, що ніяких грошей з новачків не будуть брати, але на відео,  в цій "безкоштовності" та їхній "щирості" вже переконалися.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ЯК МОБІЛЬНІ ОПЕРАТОРИ КРАДУТЬ ГРОШІ?"Після запуску програми, при будь-якому вхідному дзвінку, СМС чи ММС, користувачу на екран смартфону будуть транслювати рекламний банер. Для того щоб прийняти виклик, користувач натискає на банері кнопку «Skip» і піднімає слухавку. За кожен прийнятий вхідний виклик, СМС та ММС, користувачу нараховується від 2 до 5 центів США, за перегляд реклами. Величина суми залежить від реклами, що булла показана і не залежить від тривалості вхідного дзвінка, чи часу показу рекламного банера. Максимальна сума, що може бути зароблена користувачем, складає 20 доларів США кожного тижня.

ЩОБ ЗБІЛЬШИТИ ЗАРОБІТОК - ВКЛАДАЙ!

При досягнені суми 10 доларів США, компанія World GMN надсилає користувачу фірмову пластикову банківську картку системи Мастер Кард. Користувач зможе знімати накопичені кошти у будь-якому банкоматі світу, що підтримує систему Мастер Кард. Слід взяти до уваги, що банки можуть брати з користувача відсотки за зняття готівки. Користувачі не мають своїх власних реферальних посилань, та не можуть запрошувати в систему нових користувачів. Для того щоб мати право запрошувати нових користувачів та заробляти на цьому гроші, користувачу необхідно стати партнером компанії! Ну і звичайно, щоб стати пратнером потрібно платити, ось їхній прайс:Партнери компанії:Партнери компанії можуть бути в 3 статусах: 1. Афілейт – партнер компанії, який придбав сайт-кабінет компанії за 39 доларів США 2. Про – партнер компанії, який придбав сайт-кабінет компанії за 39 доларів США + ліцензію(франшизу) типу «PRO» вартістю 250 доларів 3. Мастер – партнер компанії, який придбав сайт-кабінет компанії за 39 доларів США + ліцензію(франшизу) типу «MASTER» вартістю 618 доларів

Замість висновку, наведемо одну просту істину: "Безкоштовний сир тільки в мишоловці".
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка