Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Тисячі студентів інституту Шевченка залишили без гуртожитку. Студенти натякають про хабарі

23.08.2018 13:45
2002
 
До "Електронної книги скарг України" написала наша читачка Ганна, яка скаржиться на те, що її перший курс - перетворюється на справжні випробовування. Адже поселити її не хочуть, а критерії відбору для послення іногородніх студентів - не існують.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

"Пише вам іногородня студентка 1-го курсу ІЖ КНУТШ, моє питання стосується поселення. Я проживаю за 400 км від м. Києва на Рівненщині, відповідно при вступі розраховувала лише на гуртожиток. В результаті в списках, котрі з'явилися на офіційному сайті 22-серпня мого прізвища я не знайшла. За офіційними даними університету з подібною проблемою зіткнулося ще більше 1000 осіб, у своїх соцмережах студпарламент говорить про те, що, можливо, все буде вирішено за рахунок гуртожитків інших ВНЗ, з якими нібито ведуться домовленості. Але ж на практиці студентів старших курсів подібні проблеми вирішуються лише за допомогою грошей, до того ж сума хабаря може бути дійсно захмарною, оскільки бажаючих є багато, і за даними 2-го курсників діє система - хто дасть більше. З інших порад, як вирішити проблему, чула про підробку документів на пільги. Я ж не бажаю бути прихильницею, ані до першої, ані до другої варіації. До вище сказаного хочу додати те, що невідомо, як складаються списки на поселення. Ні на одному сайті, ні від одного студента я не почула достовірної інформації - чи це рейтингова система, чи звертають увагу на кілометраж, найбільше було прихильників думки, що чим швидше ти подав заяву, тим більша ймовірніть твого поселення, та попри те люди, котрі заповнювали бланки першого дня не отримали свого місця. Моя сім'я не має можливості знімати квартиру в Києві, оскільки ціни є високими, і тому я потрапила у безвихідну ситуацію. Не розумію, як інститут, котрий по ідеї має виховувати четверте джерело влади, з першого свого "привіт" заявляє про те, що він є порушником законів. прошу не ігнорувати дану проблему,адже вона не стосуєтьсся лише однієї особи. [sociallocker id=10854]Ім'я: Велігдан Ганна Тел.: 0734562318 Email: annieveligdan@gmail.com [/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка