Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Тиждень зі старою Nokia 3310. Що сталося з моїм життям через 5 днів

08.08.2018 12:43
3742
 
З огляду на сформовані життєві обставини я залишився без смартфона, але без зв’язку як без рук, я знайшов серед дитячих іграшок свою стару Нокіа 3310 і тиждень проходив з нею.
День 1-й
Вранці сидів дивився у вікно, почуття безвиході буття не покидало. Час на збори на роботу — це дуже багато. Зібрався за 15 хвилин. Зібрав дружину і дітей. Дружина лаялася, тому що працює вдома і нікуди не хоче збиратися. По дорозі на роботу виявив, що їду не один і кругом люди, посміхався і вітався з усіма пасажирами, які входили в автобус. Їду один на своїй половині автобуса, люди бояться їхати зі мною поруч. На роботі зробив всю роботу за 4 години. Начальник похвалив і дав ще роботи. Чорно-біла змійка класна гра, правда довелося звикнути, що керувати треба кнопками, але моторика підвищилася. Під час вечері поговорив з дружиною. Виявляється у нас є різні проблеми, які треба вирішувати. Діти кричали і кликали маму, але я вперто робив з ними уроки. Множення десяткових дробів — це зло. Сиджу, читаю підручник математики за 4 клас.
День 2-й
Встаю за звичкою за годину до роботи. Приготував сніданок. Діти сказали, що омлет зі шпротами не смачно. Дурні, що вони розуміють в готуванні. В туалеті знайшов сканворди за 2005 рік. Відчуваю себе ерудитом. В автобусі посміхався і вітався з пасажирами, люди хрестилися і відсувалися подалі. На роботі зробив все за 3 години. Позначається практика. Начальник похвалив при всіх і дав ще роботи. Колеги злобно подивилися і перестали зі мною розмовляти. Змійка рулить. Пальці болять, як після 5 годин гри на гітарі. Згадав, що я вмію грати на гітарі. Вирішив попрактикуватися після вечері. Пальці болять, як після змійки. Десяткові дроби множаться зі швидкістю калькулятора. Бачу повагу в очах дітей.
День 3-й
Омлет з ковбасою сподобався більше, ніж зі шпротами. Дивно. Бачу в очах дружини почуття вдячності. Приємно. Завтра зроблю пельмені зі шпротами. Знай наших. Кондуктор в автобусі вітається як з рідним. Звернув увагу, що люди перестали лякатися, коли з ними вітаєшся. Але підозрілість в погляді залишилася. Зробив всю роботу за 2 години. Начальник похвалив і обіцяв видати премію. Колеги дивляться з погано прихованою злістю. Змійка наїлася квадратиків і займає майже весь екран. Прийшовши додому, приготував вечерю. Макарони по-флотськи зі шпротами. Діти з’їли все дочиста. Молодці. Дивно, собака лежить під столом, не може поворухнутися і від неї пахне шпротами. Знайшов в підвалі діапроектор і дивився з дітьми казки. Діти сказали, що це якийсь повільний мультик. Дружина попросила повісити картину. Коли забивав цвях попав на пальцях. Боляче.
День 4-й
Дружина встала на годину раніше за мене і приготувала сніданок. Дивно, шпроти закінчилися, треба купити. Перед виходом на роботу поцілував дружину і обійняв дітей. Приємно. Кондуктор привіталася як з рідним. У поглядах інших пасажирів побачив доброзичливість. Люди стали посміхатися і вітатися у відповідь. На роботі зробив все за годину. Що поробиш, досвід. Начальник похвалив і сказав, що я переріс свою посаду. Запропонував стати його заступником. Прикольно. а прохання дружини повісити фотографію, вбив цвях, перекрутив всі розетки, полагодив стіл, пофарбував підвіконня. Кіт, який зазвичай спить на підвіконні, прилип. Дурненький. Діти з криками «Тато» попросили погратися з ними. Показав як грати в камінь, ножиці, папір. На другій хвилині почав програвати.
День 5-й
Забрав з ремонту смартфон. Видалив до біса всі ігри, залишив тільки змійку.Джерело: Poshepky
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка