Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

ТОП 5 планшетів на які варто звернути увагу при купівлі

19.03.2014 11:27
6584
 
Журналісти "Електронної книги скарг України" зібрали ТОП 5 планшетів, серед яких краще обрати для себе цей гаджет. Планшети законно посідають важливе місце в житті людини, економлячи час при користуванні Інтернетом, сили при носінні з собою важких ноутбуків і книжок та, найважливіше, гроші, витраченні на ігрові приставки. Розмаїття планшетів у магазинах техніки вражає. Тому перед покупцями постає таке важке запитання: який планшет обрати? На чому акцентувати увагу при купівлі? Які моделі планшетів не ватро оминати в магазинах?

ТОП 5 ПЛАНШЕТІВ ДЛЯ ГАМАНЦЯ І СПОЖИВАЧА

Серед усіх планшетів, які впадають в око споживачу консультанти виділяють апарати від Самсунг та Епл. Почнемо з дитя Джобса.

ТОП 1 ГАДЖЕТ - ПЛАНШЕТ «Apple»

ПЛАНШЕТ «Apple»В першому ж магазині і врешті, які ми відвідали консультанти одразу радять покупцям звертати увагу на планшети третього покоління від «Apple». Залежно від кількості пам‘яті, ціна планшетів варіюється, стартуючи від 4 000 тисяч гривень, - ціна не маленька, але може виправдати себе. У цих планшетах Ви знайдете Wi-Fi, Bluetooth та GPS. Камера оснащена автофокусом та має розширення 5 Мп. Діагональ екрану становить 9 дюймів, а розширення - 2048×1536. Екран оснащений IPS-матрицею, а планшет – двоядерним процесором. Сенсорні екрани є чутливими, тому варто звертати увагу на планшети з IPS-матрицею. Це забезпечить високу якість у передачі кольорів та широкі кути огляду. Також популярною є PLS-матриця, перевагою якої є бачення зображення на яскравому світлі. Найбільш оптимальним розширенням екрану є 1024×768. Це гарантує зручність при перегляді документів, читанні книг та користуванні Інтернетом. Розмір планшету залежить від розширення екрану. Вага планшетів коливається в основному від 300 до 700 грамів. Не надто відрізняються від смартфонів планшети з діагоналлю 5-6 дюймів. На них варто звертати увагу тим, хто шукає портативні засоби, але! мінусом подібних моделей є нездатність до повноцінної роботи. Ця неповноцінність пов’язується з розміром та виражається у незручності перегляду документів, читанні книг, роботою в Інтернеті.  Зручними для роботи на ходу є планшети з діагоналлю 7-8 дюймів. Ці моделі не такі портативні, але розмір все ж обмежує комфорт споживача при користуванні мережею Інтернет. Найбільш поширеними є планшети з діагоналлю 9-10 дюймів. Зручність у роботі, перегляді документів, користуванні Інтернетом роблять ці моделі популярними, мінусом у даному випадку є вага техніки.

ТОП 2 ПЛАНШЕТ - Samsung Tab 3 T 211

ПЛАНШЕТ - Samsung Tab 3 T 211Ще однією моделлю, яка заслуговує уваги, є Samsung Tab 3 T 211. У магазинах «Алло» та «Comfy» планшет обійдеться Вашому гаманцю 2 699 гривень, а у «City.com» трохи дешевше – 2 400 гривень. З діагоналлю дисплея в 7 дюймів, розширенням екрану 1024×600, двома камерами та підтримкою 3G, Bluetooth, GPS і Wi-Fi планшет добре розходиться. Хороше поєднання ціни та якості робить його популярним серед покупців. Модель оснащено двоядерним процесором та оперативною пам‘яттю в 1 Гб. Операційною пам‘яттю є місце, де програми після запуску зберігають свої тимчасові данні. Тобто від об‘єму залежить кількість програм, яка може бути одночасно запушена. Звичайному планшету для роботи цілком достатньо 1 ГБ пам‘яті. Це забезпечить одночасне прослуховування музики та перегляд сторінок Інтернет. Виключеннями є планшети з операційною системою Windows та планшети з великою кількістю додаткових функцій. Наприклад, Samsung Galaxy Note. Оптимальним є двоядерний Cortex A9. Оскільки кожне ядро бере на себе окрему частину роботи, планшетам притаманні зручна та ефективна система команд, мінімальний час очікування, висока енергоефективність.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Неймовірні винаходи для споживачів"

ТОП 3 ПЛАНШЕТ - Asus Google Nexus 7

ПЛАНШЕТ - Asus Google Nexus 7Не варто оминати планшет Asus Google Nexus 7. Його можна придбати у магазині «Фокстрот» за 2 769 гривень, у «Алло» – за 2 550 гривень, у «Comfy» – за 2 423 гривні та у «City.com» – за 2 299 гривень. Діагональ дисплея становить 7 дюймів з розширенням 1920×1200. Модель оснащено двома камерами, розширення фронтальної сягає 5 Мп. Оперативна пам‘ять – 2 Мб, на планшет встановлюється операційна сситема Android. Asus Nexus підтримує Wi-Fi, Bluetooth, GPS. Якщо Ви хочете, аби планшет міг визначати місцезнаходження та виводити на екран карту, варто перевірити чи є там GPS. Wi-Fi є у всіх планшетах, але це не дає можливість постійного доступу до мережі Інтернет. Якщо Вам необхідно завжди бути «в мережі», то варто задуматись над придбанням обладнання 3G. Воно гарантує постійний доступ до мережі Інтернет. 3G можна підключити до планшету, у такому випадку варто уточнити при купівлі, чи має техніка таку здатність. Також обладнання може бути вбудованим, але подібний якісний планшет коштуватиме Вам, як мінімум, 3 000 гривень та вбудований модуль є лише в незначній кількості планшетів. Новою технологією сьогодні є NFC, яка відкриває перспективи обміну даними між пристроями на відстані не більше 20 см. Технологія дає можливість здійснювати моментальні платежі, читати інформацію з мітками NFC,  купувати квитки,  використовуватись як електронний ключ та посвідчення особи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "В УКРАЇНІ НОВА АФЕРА - ЗАРОБЛЯЮТЬ НА СОНЦІ"

ТОП 4 ПЛАНШЕТ - Samsung Galaxy Note 10.1.

ТОП 4 ПЛАНШЕТ Samsung Galaxy Note 10.1.Наступним у списку рекомендованих моделей є планшет Samsung Galaxy Note 10.1. Цю модель можна придбати у магазинах «Алло» та «Фокстрот» за 6 299 гривень та в магазині «City.com» – за 6 199 гривень. Діагональ дисплея сягає 10 дюймів з розширенням екрану 2560×1600. Операційна пам‘ять становить 3 Гб, вбудована – 16 Гб. Планшет оснащений двома камерами, задня має автофокус та розширення 8 Мп. На планшет встановлюється операційна система Android. Операційна система є головною технічною характеристикою планшету. Сьогодні поширеними є три: Google Android, Apple IOS, Windows 8. Перевагами системи Google Android є відкрита файлова система, регулярні оновлення операційної системи, великий вибір безкоштовних додатків, але мінусом вважається високе споживання енергії та швидка розрядка ґаджету. Apple IOS можна встановити лише на планшети iPad. Системі притаманні висока швидкість та стабільність роботи, низьке споживання енергії, легкий інтерфейс, але значна кількість додатків є платними, а для синхронізації з комп‘ютером необхідно встановити програму iTunes. Основною перевагою системи Google Android над Apple IOS є безкоштовність більшості додатків. Windows 8 було створено компанією Microsoft, тому система на надто відрізняється від тих, що встановлюється на комп‘ютери. Мінусом вважається високе енергоспоживання, а перевагами – можливість самостійно налаштовувати робочий стіл, багатозадачність, можливість установки додатків класичного програмного забезпечення.

ТОП 5 ПЛАНШЕТ - LG V500 G Pad 8.3.

ТОП 5 ПЛАНШЕТ-LG V500 G Pad 8.3.На увагу заслуговує і планшет LG V500 G Pad 8.3. У магазині «Фокстрот» модель коштує 3 129 гривень, у магазинах «Ельдорадо», «Алло», «Comfy» – 2 999 гривень. Дисплей оснащено IPS-матрицею з діагоналлю дисплея в 8,3 дюйми та розширенням екрану 1920×1200. На планшет встановлюється операційна система Android, оперативна пам‘ять становить 2 Гб. Планшет підтримує такі безпровідні технології як Wi-Fi, Bluetooth, GPS. Планшет оснащено двома камерами, розширення задньої становить 5 Мп.  Більшість планшетів оснащено двома камерами – передньою та задньою. Передня використовується для відео-конференцій, Skype-дзвінків, чатів, за нестачею дзеркал поряд може слугувати дзеркалом. Задня камера слугує заміною фотоапарату. Важливо, аби модель була оснащена автофокусом, що покращить якість фотографій. Планшет не варто сприймати як повноцінний фотоапарат. Якість світлин, зроблених на планшет, як правило, поступається фото на фотоапараті. До того ж, якщо Ви обрали непортативну модель, робити фото буде незручно. Для нормальної якості фото, у камері достатньо буде 3 МП. Обов‘язковими у планшеті є порт для USB, який може не лише під‘єднуватись до комп‘ютера, але і приєднувати накопичувачі до планшета. Якщо вбудованого об‘єму пам‘яті може бути недостатньо, то необхідно перевірити наявність слоту для карти пам‘яті.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Відеореєтратор – як обрати і на що звертати увагу"
Консультанти не рекомендують купувати планшети з вітрин, адже до них мали доступ і працівники магазину, і потенційні покупці, частина яких приходить з дітьми, які часто на них граються. Це може призвести до блокування певних програм чи функцій. До того ж, кожен хоче отримати новий планшет, а не техніку, якою користувалась вже купа людей. Щиро Ваша, «Електронна книга скарг України»;)
reaction.ua@gmail.com:Зображення видалено.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка