Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

У Хмельницькій області чиновники розкрадають земельні ділянки і залишаються непокараними

Згідно з українським законодавством влада не має права приймати рішення про розпродаж, розподіл чи використання природних ресурсів від імені народу, які йому належать. Але ненажерливі чиновники так не вважають. Наступна історія саме про це.

Скарга:

"Скарга складається із кількох проблем. Я проживаю в с. Коржівка Хмельницької області, тому можу писати тільки за своє рідне село.

Протягом 25 років у нас в селі керували одні й ті ж люди і впродовж цього часу вони встигли надерибанити землі для себе, своїх наближених, та тих, хто зміг їх купити.

І при цьому ніяких сесій не було, секретарка збирала підписи для рішень депутатів у них же вдома. Принаймні жодна людина в селі не була проінформована про те, що будуть сесії, які взагалі рішення приймаються тощо.

І дуже часто рішення приймалися "заднім числом". Чомусь для мого брата, який в 2014 році був в АТО і отримав поранення, лише з п"ятої спроби змогла знайтись земля, та і з великими потугами та конфліктами, оскільки цю ділянку незаконно обробляв фермер і за це платив гроші в сільську раду.

Та не це є основною проблемою: я прикріплюю скрін з кадастрової карти, на якій видно, як землевпорядники (основними є Козаченко Валерій Васильович та Рожик Ольга) розмежували земельні ділянки.

Вони знаходяться понад річкою і виходить, що прибережної захисної смуги взагалі немає (від орної землі до річки має лишатися недоторкана смуга щонайменше 25, а то і 50 метрів). А холдинг "Контінентал" розорює цю землю майже до самої річки.

Чоча вона знаходиться на пагорбі (на фото видно, що там засіяні поля). Після того, як поля обробляються різними пестицидами, фунгіцидами, гербіцидами, інсектицидами тощо, всі ці хімікати разом із землею стікають в річку. За кілька років річка суттєво замулилася.

Скоро внаслідок бездіяльності місцевої влади, екологічної інспекції та інших відповідальних за це органів, така діяльність холдингів спричинить екологічну катастрофу. І це не лише в моєму селі.

Такі випадки є повсюди. Скарга полягає в ось чому: чому такі недобросовісні землевпорядники чинять таку діяльність безкарно і ніхто цього не контролює?

Чому ніхто не впроваджує кримінальні справи проти таких аграрних холдингів, які купують всіх на своєму шляху?" - публікує слова Яни "Електронна книга скарг України". 

Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
Медики хочуть вийти під Верховну Раду і нагадати "верховодам", як це - працювати за копійки