Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

У Києві на дітей-пільговиків та гаманець їх батьків "полює" аферистка-благодійниця

05.09.2021 13:28
52
 

Діти, які мають певні пільги, стали жертвами шахрайки, яка керує благодійним фондом "Крила". Цю історію у попередньому дописі розповів сам батько-потерпілий. Чоловіка ошукали на 600 євро, а аферистку- благодійницю досі не покарали.

Звернення:

"Як і обіцяв напередодні, подаю опис як саме аферистка Ярослава Токар прогорнула (прогортає) свої шахрайські схеми.

Однак, оскільки писати довго, бо описати все, що відбулося з наданням пруфів займає досить часу, якого певна річ бракує, то дописів буде декілька.

Отже, все почалося з того, що на сторінці Wings - Світові тури та табори для дітей аферисткою Токар Я.С. 12 жовтня 2020 року було розміщено допис, якому нею було анонсовано поїздку дітей до Лондона.  

Гарний такий допис, привабливий. І звісно, не може не переконати читача в щирості намірів організатора туру. От і мене цей допис теж переконав, що треба скористатися можливістю запропонованою «Крилами» (Токар).

Тобто придбати тур для свого малолітнього сина Ivan Cooper як подарунок до першого його ювілею – 10-ти річчя дитини. Відповідно до рекомендацій у дописі сконтактував за зазначеним номером телефону у Вайбері. 

Відбулася розмова, у якій Токар озвучила повну вартість туру в 1100 Евро (до речі, в анонсі на сторінці цієї інформації немає - мабуть щоб одразу не шокувати майбутніх клієнтів), при цьому зазначила, що групи не великі (10-12 осіб).

Бажаючих взяти участь в програмах багато, часу у нас на прийняття рішення обмаль. На моє запитання, який порядок бронювання місця в турі для дитини, Токар відповіла, що лише повна оплата туру.

Причому якомога швидше, бо це може гарантувати місце моїй дитині в групі. Оскільки сума в 1100 Евро немаленька, одразу от так от взяти і викласти її повністю не кожному під силу.

Відповідно, я зазначив, що не маю можливості заплатити такі гроші одномоментно, оскільки з пенсії інваліда війни такі кошти потрібно збирати декілька місяців - як мінімум, можливо навіть довше (півроку).

Окрім того у нас багатодітна родина і такі кошти витрачати на одну дитину позбавляючи у належному забезпечені інших дітей родини ми не можемо та не станемо.

Часткова оплата у вигляді авансу на організаційні витрати підготовки до туру (робота з документами, отримання візи тощо) Токар не влаштовувала, вона хотіла все і одразу.

Водночас, почувши, що я учасник АТО, інвалід війни та що у нас багатодітна родина Токар, схопившись за цю інформацію, радісно повідомила, що за таких умов ми маємо право на знижку і вона узгодить відсоток знижки з благодійниками та повідомить.

На наступний день Токар повідомила, що поспілкувавшись там з кимось, невідо й досі з ким саме (маю підозру, що ні з ким вона не спілкувала взагалі, вирішувала рівень заманухи (рівень знижки) на власний розсуд), вони можуть надати нашій родині знижку на тур, подумати тільки у 500 Евро.

Тобто до сплати нам потрібно було внести лише якихось 600 Евро. Але одразу, зараз і без зволікань. Звісна річ, 600 Евро – це не 1100 Евро. З іншого боку 600 Евро це звісно не безкоштовна подорож, але все ж фактично по собівартості. На тому й вирішили.

Я щасливий, що моя дитина побачить світ, що зможе бути щасливою. Родина щаслива, що дитина отримає такий чудовий подарунок до свого першого ювілею. Дитина у захваті, що казка, яку він бачив лише з екрана телевізору, може стати його реальністю.

Токар «щаслива», що ошукала ще одного довбня. Всі щасливі. По завершенню розмови, я одразу переказав всі наявні на моїй картці на той момент кошти на картку Токар Ярослави Сергіївни.

(Скрін квитанції про переказ коштів з зазначенням призначення платежу до допису додаю), щоб гарантувати своїй дитині місце в групі, щоб гарантувати своїй дитині цей шматок "щастя". Якось так! 

Однак фінал цієї «фієрії» виявився сумним для всіх, навіть для аферистки Токар, яка не прорахувала такий варіант розвитку подій. Не прорахувала, що про її шахрайство стане відомо широкому загалу людей. Далі буде." - публікує слова Валерія "Електронна книга скарг України".    

Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
Медики хочуть вийти під Верховну Раду і нагадати "верховодам", як це - працювати за копійки