Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

У Львові нахабний продавець обманює клієнтів продаючи несправні дорогі телефони

13.10.2018 19:42
5007
 
До "Електронної книги скарг України" написала наша читачка Катерина, яка скаржиться на недобросовісних продавців, що напарили їй телефон із китайським екраном, замість оригінального. Але про це, чомусь, забули сказати. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

"У п'ятницю, 28 вересня 2018 року, я придбала мобільний телефон Apple iPhone 7 Plus 128 Gb + чохол, захисне скло та зарядний пристрій за ціною 14 000 гривень переказом на банківську картку (є скріншот переказу) та додатково 100 гривень безпосередньо в руки. Сталося це у магазині АртКом, що знаходиться у м. Львові по вул. Чупринки, 32. Його власником є Емха Роман Ярославович, що й здійснив продаж. На телефоні був недолік - невелика за розміром вм'ятина, що змінила корпус. За заявою власника магазину, ця вм'ятина не впливає на роботу девайсу. В процесі експлуатації, я виявила, що на телефоні не працює спалах(або ліхтарик) та задній мікрофон (при перегляді відео, знятому на основну камеру, чується характерне "крякання", а звуку з мікрофону немає). Також час від часу відходить і сама камера та не працює сенсор.Для того, щоб знати, з чим йти, я віднесла його в сервісний центр, що надає всі гарантії (як споживач, я маю право на незалежну консультацію). В центрі мені сказали, що на девайсі стоїть неоригінальний дисплей та його неякісно ремонтували велику кількість разів. Тому ремонту він не підлягає. У понеділок, 8 жовтня, я звернулася до магазину з проханням повернути мені гроші за неякісний товар або ж здійснити його ремонт. У відповідь я почула відмову від власника. Вони погоджувалися взяти його на ремонт, але взамін не хотіли давати жодних гарантій та хоча б розписки, що вони взяли у мене цей девайс. Або ж повернення грошей за умови того, що вони ставлять його "на шафу" та, коли телефон продасться, повернуть мені гроші. Знову ж таки, жодного підтвердження не дають. Та й додатково хочуть обманути наступну людину, продавши несправний телефон за ціною телефона в хорошому стані. У відгуках я не перша людина, яку обманув цей магазин та безпосередньо Емха Роман Ярославович. Я розумію, що ймовірність того, що мені повернуть гроші, дуже маленька. Але я б хотіла попросити перевірки магазину, що продає техніку, ухиляючись від податків та гарантійних зобов'язань. А також сервісного центру, що здійснює неякісний ремонт", - написала вона. [sociallocker id=10854]   Ім'я: Катерина Тел.: +380639717013 Email: katekchr@gmail.com[/sociallocker]  
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка