Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

У с. Шамраївка, що на Київщині, голова громади заборонила людям вхід до місцевої церкви

18.07.2022 23:58
63
 

На Київщині голова селищної громади заборонила мешканцям віросповідатись у місцевій церкві. Чиновниця встановила свої порядки, не попередивши навіть про це священника та людину, яка доглядає за церквою.

Звернення:

"Доброго дня, пишу вам з передової. Я лейтенант Омельченко Денис Васильович мене дуже тривожить те, що відбувається у с.Шамраївка Сквирського району Київської області.

Діло стосується Спиридонівської церкви, що знаходиться у центрі села і прихожанином якої я являюсь з дитинства по теперішній час.

А саме без відома прихожан та священника голова громади Лівіцька Валентина Петрівна, зі своїми однодумцями, замінили замок вхідних дверей та пошкодили від задніх. Ця церква до війни підпорядковувалась московському патріархату.

Та її наставник з початком Російської агресії відмовився від будь-яких звязків з Москвою. Ніколи не займався російською пропагандою та не підтримував Путінський режим і являється хорошою людиною.

Вона 25 років доглядає та підтримує храм і територію у належному стані, є авторитетом як людина та духовний наставник як серед місцевих так і серед багатьох людей за межами нашої громади. Все це почалось зі збору фейкових підписів.

Начебто від лиця священика про перехід в українську православну церкву ще два місяці тому і продовжується по сьогоднішній час.  Для нас не являється ніколи не було проблемо те, що богослужіння ведеться старослов'янською мовою.

Я і багато інших людей не бачимо в цьому проблеми, бо.Василь є громадянином України та виступає проти війни, також осуджує дії ворога та постійно молиться за мир та перемогу добра і наших воїнів.

Прошу допомоги у Вас, так як я осуджуї дії голови громади, що перешкоджають і незаконно не впускають людей в церкву для молитви.  Я фізично не можу допомогти, бо у мене завдання, які я вирішую на фронті зі своїми побратимами.

Дуже прошу висвітлити цю проблему та допомогти її вирішити. Дякую." - публікує слова Дениса "Електронна книга скарг України". 

Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
Медики хочуть вийти під Верховну Раду і нагадати "верховодам", як це - працювати за копійки