Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

В Боярці безпідставно лишили жителя світла

03.09.2018 14:27
1862
 
До "Електронної книги скарг України" написав наш читач Ігор, який скаржиться на керівника садівничого товариства, який відключає світло тим, кому йому заманеться, а відповідальності за свої неправомірні дії нести не хоче. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

"В мене є садова ділянка в місті Боярка. Товариство Лісова красуня. Два місяці тому, за наказом керівника Київського обласної спілки садівничих товариств і масивів Володимира Котелевеця, мене беспідставно відрізали від електромережі, оргументуючи це тим, що є борг за єлектроенергію. Мені не було надано жодних актів чи інших документів, аргументуючих відключення. Через це самоуправство мені було завдано збитків. Були пошкоджені продукти. Коли зїясувалося що немає ніякого боргу, Котелевець з електриком Василем почали вигадувати нові підстави, а саме, начебто лічильник старого зразку, начебто лічильник повинен бути розташований на дворі тощо. Враховуючи те, що спочатку я не знав, хто відрізав дроти, було прийнято ріщення звернутися у правоохоронні органи. Була викликана поліція і складена заява по факту відрізаних дротів. Коли Котелевець з електриком дізналися про те що є заява в поліції, електроенергію було підключено але мене змусили пообіцяти поставити новий лічильник. Тобто "Якщо ти пообіцяєш поставити новий лічильник, то ми тебе підключим, а якщо ні то ні" На сьогодні ситуація виглядає таким чином. Мене знов примушують встановити новий лічильник та встановити його на дворі, погрожуючи відрізанням від електромережі. За цю послугу Котелевець з електриком вимагають дві з половиною тисячі (2500) гривень. Як бути мені в цій ситуації? Як відстоювати свої права?", - написав він. [sociallocker id=10854]Ім'я: Ігор Тел.: 0676082544 [/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка