Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

В Броварах комунальники глушать будинок своїм обладнанням

26.04.2019 12:34
6365
 
До "Електронної книги скарг України" написав наш читач Андрій, який скаржиться на комунальників, які нехтують елементарними правилами безпеки та створюють дискомфорт для життя людей. Все, через обладнання, яке не дає змоги елементарно розслабитися.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

"Хочу повідомити про неналежну якість надаваних послух організаціями КП “Бровариводотеплоенергія”, “Управління будівництва житлово-комунального господарства” та КП “ЖЕК-4” м.Бровари та про грубі порушення Начальниками вище вказаних КП - про перевищення службових повноважень, службову недбалість, відсутність контролю, приховування фактів, некваліфікованість та бездіяльність. "Бровариводотеплоенергія" увімкнули обладнання з дозволу, чи без - невідомо, яке знаходиться на балансі ЖЕК-4 насоси за адресою вул.Грушевського, 17 в м.Бровари, чим створили неможливі умови проживання в квартирі 234, оскільки дане обладнання створювало шум та гул, як від своєї роботи так і по рамці опалення та вібрацію на весь будинок, що є небезпечно для життя і здоров’я мешканців будинку та власників квартир.
Згідно замірів, які всеж таки були проведені невідомо як, мінімальний рівень шуму становить 32дБА, що перевищує дозволений рівень 25дБА, але у них порушень немає.
На численні зверення та зауваження, не реагували, відповідають ввідписками що у них все чудово і порушень немає. Нами було встановлено, що проектна документація виконана за недійсними нормами та правилами і некваліфіковано фірмою-виконавцем з численним порушення ДБН. Було прийнято на баланс з порушеннями нормативно-правових документів та передавалось на баланс з цимиж порушеннями. Відсутні "Заява про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта та видачу сертифіката" "Сертифікат який засвідчує відповідність закінченого будівництвом об'єкта" "Заява про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта та видачу сертифіката" "АКТ готовності об'єкта до експлуатації". Обладнання знаходиться в неналежному стані згідно "Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж" та "Правил охорони праці під час експлуатаціїтепломеханічного обладнання електростанцій, теплових мереж і тепловикористовувальнихустановок" що створює небезпечні умови для життя мешканців та власників квартир і обслуговуючого персоналу. Були порушені Конституція України ст3,50,56; Закон України про охорону атмосферного повітря ст.21,12,13, Закон Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення розділ 1 ст,2; розділ 2. ст4,7,8; розділ 3 ст,12,13,14,15,22,24; розділ 5 3ст39,41,42. Закон України Про оцінку впливу на довкілля ст2,3,4,5, 6, 7, 9,11,13,14,15; Кодексі України про адміністративні правопорушення глава 13 ст168-1, главу 13-А ст 172-9-2 глава 14 ст182; Закон України Про захист прав споживачіврРозділ II ст4,6,14,15,16,21,23; Постанова від 13 квітня 2011 р. N 461 Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів. На даний час були порушені мої права та відбувалось знущання і тероризування моєї сім’ї, оскільки “ІТП” працював від 07.02.19року по 08.04.19року. Деякі однакові документи чомусь у двух різних екземплярах. Але комісія яка була створена міським головою Сапожко І.В від 27.02.2019 перевіряла саме себе з головною ціллю приховати факти своїх порушень та не кваліфікованості, оскільки не змогла знайти жодного вище зазначеного порушення та використовувала невідповідні норми та правила. Посадові особи перевищили свої повноваження та недбало поставились до своїх службових обов’язків, на звернення чи зауваження у своїй роботі не реагують і приховують факти своєї недбалості та порушень. Є всі запити та відповіді, які підтверджують все вище сказане", - написав він. [sociallocker id=10854]Ім'я: Андрій Тел.: 0935226335 Email: infrareddoll@gmail.com [/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка