Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

В Івано-Франківську неадекватний водій таксі BOLT ображав двох жінок-пасажирок та погрожував

"Доброго дня! Вчора ми з мамою викликали таксі через мобільний додаток BOLT. Водій на вказане місце не приїхав, але відмітив, що прибув на місце. На мої уточнюючі дзвінки трубки не піднімав.

Коли, орієнтуючись по карті, ми його знайшли і сіли в автомобіль, водій не привітавшись почав з претензій, що на Каскад (район нашого міста) він не поїде!

На наше заперечення, що нам туди й непотрібно і він помилився, ми назвали водієві район, де знаходиться вказана у виклику адреса. Це за містом, с.Хриплин. Після цього і почався весь жах тієї поїздки!

Водій почав на нас кричати, що за "такі гроші він туди не поїде і щоб ми забиралися з машини"!!!! Я відмовилася виходити, оскільки і адресу, і тариф водій прийняв. Ми запізнювалися і надворі лив дощ!

У відповідь та потвора почала на нас верещати! Про ціни на бензин і що машина є його власністю і йому вирішувати чи він нас повезе чи ні! Пригрозив, що в разі, якщо ми не вийдемо з машини, він нас в ній закриє до ночі.

Цей водій абсолютно не може працювати з людьми! Моя мама - літня людина. Я переживала за її здоров'я в даній ситуації. Образи і крики з його боку не припинялися хвилин 20! Я вже почала боятися з мамою за наше життя!

Водій змінив тон лише тоді, коли почув мій дзвінок до поліції! Пропонував відвезти безкоштовно, аби лише я відмінила патруль. Але безкоштовно я не потребую і їхати з цим хамом в невідомому напрямку, було дуже страшно!

Поїздка, що почалася зі страшних необгрунтованих образ, закінчилася взяттям показів полісменами і нашими слізьми. Такого я ще ніколи не зустрічала! Тут не те, що про сервіс, про елементарну вихованість не йшлося.

То був не водій, а якась нЕлюдь, котра вирішила, що може безкарно принижувати двох жінок! Його поведінка паплюжить як його, так і Вашу службу!" - публікує слова Вікторії "Електронна книга скарг України".  

Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
Медики хочуть вийти під Верховну Раду і нагадати "верховодам", як це - працювати за копійки
Стрічка