Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

В Mobilluck знову розвели клієнтів. Банально не повертають гроші. Шахраї

20.11.2018 12:18
5007
 
До "Електронної книги скарг України" написала наша читачка Світлана, яка скаржиться на інтернет-магазин Мобіллак. Ті, за класичною схемою, кинули своїх споживачі. Перераховані гроші за замовлення просто осіли в кишенях продавців Mobilluck.ua. Чому поліція не може приструнчити цих посіпак із Мобілак?ОСЬ ЇЇ СКАРГА:"В интернет-магазине Mobilluck.ua 18.10.18 был сделан заказ:"Набор для экспериментов Ranok Creative. Занимательные опыты для начинающих (12114020Р)" в количестве 9 штук. Мне перезвонили по телефону и подтвердили наличие товара. Для оплаты прислали реквизиты, через сутки напомнили СМС, что пора побыстрей оплатить. Я оплатила 20.10.18 с карты Приватбанка: Электроника: IPAY.UA*MOBILLUCK.UA, Kyiv.Обещали отправить 22.10.18 на указанный мной адрес. 23.10.18.я позвонила уточнить, когда будет выслан заказ, на что мне ответили, что уточнят и перезвонят. В течении суток никто не перезвонил. Я перезвонила 24.10.18 и с моего номера телефона никто не поднимал трубку. Я позвонила с другого номера и тогда мне в очень хамской форме ответили, что никто мне ничего не должен и перезванивать никто не обязан. Сказали так же, что такой товар, как я заказала отсутствует у них на складе и если я хочу, то могу сделать отмену. Я согласилась и сделала отмену заказа. На мой вопрос, когда будут возвращены средства, мне ответили в Мобіллак, что в течении 14 дней. По истечению обещанного срока я позвонила еще раз и мне сказали, что уточнят и перезвонят. Никто не перезвонил. Параллельно я вела переписку с руководством сайта Mobilluck.ua. В переписке мне все обещали перевести средства то через 14 дней, то до 14.11.18. Сегодня 15.11.18, но никаких средств не вернули. Все скриншоты заказа и переписки прилагаю", - написала вона про магазин Mobilluck.
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка