Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

В Павлограді діти стали методом для отримання аліментів

16.07.2018 11:00
2473
 
До "Електронної книги скарг України" написав наш читач Роман, який просить допомоги, адже не може сам побороти систему, яку вибудували навколо нього. Все заради того, щоб не дати бути з дітьми. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

" Я Мазур Роман(13.10.1975р.н.), мшкаю в м.Павлограді, наразі я на пенсії (23роки відпрацював на шахті). 2012р. колишня дружина (зараз Кислякова В.О.) кинула моїх синів Мазур Богдана(02.12.2008р.н.) і Мазур Дмитра(08.02.2011р.н.).24.12.2012р. опекунська рада визначила місце проживання синів разом зі мною, колишня подала до суду і суддя невзираючи, що за півтора року КисляковаВ.О. ні разу не провідала дітей, не на рішення опекунської ради, визначила місце проживання синів разом з нею, але в судівському рішенні не зобовязав мене передавати синів їй.
Богдасик та Дмитрик самі не бажали жити з нею, та кого це обходило.
16.11.2013р. о 08.30. КисляковаВ.О. під прикриттям ментів напали на мою маму (я був тоді на роботі в 1-у зміну) та моїх синів, побили маму Мазур Віру Савівну (1950р.н.) до струску мозгу, побили дітей сарший Богдан зміг відбитися, а Дмитрик у неповних три роки не зміг його викрали проти його волі та бажання, з того часу я фактично не бачу Дмитрика живе він втому ж мікрорайоні, що і ми з Богдасиком. Стан Дмитрика дуже поганий він нездало вчится в школі (закінчевше першій клас не вміє читати писати, зато навчили сильно матюкатися, а коли я звернув на це увагу звинуватили Дмитрикового вчителя), здоров'я теж не краще (за навчальний рік три з половиною місяця Діма прохворів), він не займається ні в якій секції його тримають лише заради аліментів (3.500грн що місячно). Добитися правди в Павлограді не можливо, мене тричи спробували незаконо ув'язнити по сфабрикованих справах, аби забрати Богдасика, 13.03.2015р. Богдан в рамках кримінального провадження за ст.382 ККУ проти КисляковоїВ.О. дав покази, як над ним і братом знущалася Кислякова В.О., але це не доказ не для суду, не не для прокуратури. Допоможить ВРЯТУВАТИ Дмитрика!", - написав він. [sociallocker id=10854]Ім'я: Мазур Роман Васильович Тел.: +38(050) 868-10-40 Email: baoznaroman1975.ua@gmail.com[/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка