Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

В Приватбанку Кропивницька не можуть зняти арешт з рахунків

24.07.2018 11:18
2658
 
До "Електронної книги скарг України" написала наша читачка Олена, яка скаржиться на виконавчу службу, що діє за дивними установами, а не по інструкції.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

"Проблема сталася з моїм чоловіком. Виконавча служба наклала арешт на його рахунок у Приватбанк, який виявилося неможливо зняти. Від 20.06.2018 року Виконавча служба м.Кропивницький видала постанову на зняття арешту. 27.06.2018 року її забрав під підпис (наручно) співробітник Приватбанк м.Кропивницький (всі деталі наведено у вкладенні), не зареєстрував як вхідний документ у відділенні, тримав в себе оригінал постанови протягом 14 днів, в цей час йшли пошуки цієї постанови - де ж вона може бути, чому її забрали, арешт не знімають, а в он-лайн чаті відповідають, що нічого до Приватбанк не надходило. Особисто я в цей час розбираюсь з працівниками Виконавчої служби, які фактично виконали свій обов'язок, і не можу нічого добитись у Приватбанк, бо вони не отримували нічого. Правдами і неправдами знайшли телефон цього співробітника, 11 липня я йому зателефонувала, на що мені була така відповідь від нього - мені ця постанова не потрібна, це не наше відділення знімає арешти. 12 липня 2018 року він повернув постанову, за моїм проханням, до виконавчої служби. А потрібно було б повернути раніше, разом з письмовим поясненням куди виконавчій службі потрібно відправляти такі документи, я представляю скільки таких постанов він просто викинув у сміття, бо вони йому не потрібні, а люди з розуму сходять розшукуючи їх. 12-07-2018 виконавча служба відправила на м.Дніпро у відділення Приватбанк, де мають знімати арешти з рахунків. Лист просто не забирають з пошти. В он-лайн чаті пишуть якусь дурню. Можливо потрібно десь на сайті чітко писати всю інформацію про цей процесс, зробити спрощену систему по зняттю арештів. В мене є в наявності наступні документи: 1. Постанова про зняття арешту (оригінал) 2.Копія журналу про передачу оригіналу постанови на Приватбанк у м.Кропивницький з підписом особи, яка її прийняла. 3. Скарга на бездіяльність співробітника Приватбанк у м.Кропивницький, яка була направлена рекомендованим листом на відділення Приватбанк у м.Кропивницький. 4.Квитанція з укрпошти з номером відправлення скарги. 5.Квитанція з укрпошти про відправлення рекомендованим листом оригіналу постанови на м.Дніпро, відділення Приватбанк", - написала вона. [sociallocker id=10854]Ім'я: Алена Тел.: 0975247419 Email: elena_tarasova@ukr.net [/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка