Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"В рамках Закону" під Полтавою вирубують дуби

23.08.2018 14:07
1951
 
До "Електронної книги скарг України" написала наш читач Олександр, який пише про безжальну вирубку дерев обабіч дороги. Поліція стверджує, все гаразд, але ж ні - бо має докази. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

"Звертаюсь по двох причинах: - розповісти про, за всіма ознаками, злочинну історію, що є актуальною, але часто неоднозначно трактованою суспільством, - вчергове, звернути увагу свідомих людей, на те, що "Україна - країна, в якій хочеться жити" починається з кожного з нас. По суті. В Полтавській області на відомій вишивкою Решетилівщиніні на території Лобачівської та Друголиманської сільських рад уже третій місяць безжально здійснюється вирубка полезахисних лісосмуг під виглядом розчищення, внаслідок чого залишаються поодинокі дерева переважно невеликих рослин. Станом на сьогодні дана вирубка продовжується і, мало того, набула більшого масштабу. [caption id="attachment_28028" align="aligncenter" width="750"] Фото читача[/caption] Почалося все із укладеного договору між орендарем полів, вздовж яких заходяться згадані лісосмуги, СТОВ Говтва та приватним підприємцем на приведення лісосмуг до нормального стану. Як відомо, з дозвільних документів (акту обстеження) мало б бути проведено розчищення полів! від самосіву, буреломних дерев, чагарників та підрізання гілля, що розрослися і заважають проїзду техніки. Та в реаліях, насправді маємо зворотну ситуацію - в одних лісосмугах випиляно майже всі дерева цінної породи дуб, в інших - без розбору - більшу половину дерев від їх загальної кількості в лісосмузі. Роботи проводяться вдень, деревина розпилюється на ділову та паливну і вивозиться багатотонною технікою у невідомому напрямку, учасники рубки поводять себе підозріло. Як виявили місцеві журналісти, рубка здійснювалась і в інших лісосмугах без документів. По даному факту від свідомих жителів були звернення до Решетилівського відділу поліції, на що позиція останніх - все в рамках закону та відповідно до документів, а тим часом, здорові могутні дерева зникають один за одним. Влада, традиційно в подібних ситуаціях, знаходиться десь в паралельному світі. На сьогодні є звернення до інших правоохоронних органів по вирубці деревини та щодо перевірки місцевої поліції на "притомність". Залишається питання - хто підтвердить довіру суспільства, хто на боці громади і, що далі... Країну будує вся нація, а не "десь" та "хтось". І питання до народу - Скільки ж ми будемо давати знущатись із самих себе і де гідність, ЛЮДИ? [sociallocker id=10854]Ім'я: Олександр Тел.: 0993782048 Email: futuremanager2000@gmail.com [/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка