Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

В Софіївській Борщагівці відсутні місця в садочках. Люди питають, а що ж робити їм в такому випадку?

08.02.2019 15:54
11086
 
До "Електронної книги скарг України" написала наша читачка, яка скаржиться на обмежену кількість місьць в дитячих садочках їхнього села. Усі чиновники та працівники, немов змовилися. Але ж це не вирішує проблеми. Що робити, коли дітей не приймають до садочка, запитує вона у журналістів? 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

"Завідуюча - Бог. Прошу журналістів допомогти мені добитися справедливості. Справа в тому, що моєму малолітньому синові відмовили у ЗАКОННОМУ праві отримувати дошкільну освіту. Завідуюча дитячого садочку "Щаслива країна", що знаходиться за адресою Києво-Святошинський район село Софіївська Борщагівка вул. Яблунева 7Б Ванзуряк Євгенія Миколаївна відмовляє моєму сину Парно Тимофію Платоновичу у прийнятті в садочок. Син досяг трирічного віку і зареєстрований за адресою с. Софіївська Борщагівка вул.Щаслива буд.61 кв.44 ( що є мікрорайоном садка "Щаслива країна"). Я Парно Світлана Юріївна працююча мама, офіційно працевлаштована і сплачую податки у бюджет села Софіївська Борщагівка. А садок "Щаслива країна" є комунальним підприємством і утримується за рахунок коштів сільського бюджету(за рахунок таких платників податків як я). То чому ж моя дитина не має права на місце в садку? Хочу зазначити, що електронної черги до даного садочка не існує. За яким принципом завідуюча набирає вихованців не зрозуміло. Садочок відвідують діти, мами яких не працюють взагалі і могли б доглядати своїх діток самостійно вдома. А ДЛЯ ДІТЕЙ ПРАЦЮЮЧИХ МАМ МІСЦЯ НЕМАЄ! Я зверталася до голови сільської ради села Софіївська Борщагівка Кудрика О.Т.із проханням вплинути на завідуючу Ванзуряк Євгенію Миколаївну, адже комунальне підприємство заклад дошкільної освіти( ясла садок)"Щаслива країна" підпорядковується безпосередньо Софіївська Борщагівській сільській раді. Але Кудрик О.Т.запевнив мене, що не має впливу на свою підлеглу. Зверталася у відділ освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області. Отримала письмову відповідь про те, що у даному садочку немає вільних місць.Але як же тоді знайшлися місця для діток, мами яких не працюють??? А ще діти, які не зареєстровані у нашому мікрорайоні.... ВИХОДИТЬ, ЩО ЗАВІДУЮЧА САДОЧКА - ЦЕ БОГ, ВОНА НЕДОСЛУХАЄТЬСЯ НІ ДО КОГО, І НІХТО НЕ МАЄ НА НЕЇ ВПЛИВУ!!!!ДИВИНА Також зверталася у Києво-Святошинську Прокуратуру Київської області, але отримала відповідь про те, що моя справа не в межах їх компетенції. Фото відповідей із цих організацій додаю. ПРОШУ ДОПОМОГИ ЖУРНАЛІСТІВ. ГОТОВА ДАТИ ІНТЕРВ'Ю ТА ПІТИ З ЖУРНАЛІСТАМИ ДО САДОЧКА ТА У СІЛЬСЬКУ РАДУ.", - написала вона. [sociallocker id=10854]Ім'я: Світлана Тел.: 0671277197 Email: svitlana.panchencko@ukr.net [/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка