Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Відчайдушний крик українських студентів. Молодь просить підвищити розмір стипендії

11.09.2019 20:14
3246
 
Нині студенти просто виживають на останні кошти та і ті, які передають батьки, а про стипендію можна взагалі не згадувати. Здавалось, мали б проходити безтурботні молоді роки, але реалії - гра на виживання, нелегальна робота, ночі без сну та постійні підробітки. А все тому, що держава не в змозі забезпечити гідний рівень стипендії.

Скарга:

"Прошу збільшити суму нарахування стипендії до мінімальної заробітньої платні. Чому ? - у всіх нормальних європейських країнах нормальне забезпечення студентів на навчанні (безкоштовні обіди/цікаве навчання/різні ноу-хау/територія відпочинку і тд) не маючи цього всього , хоч грішми допомжемо студентам - багато хто зі студентів у ВУЗах є приїжджими і не місцевими - студенти почали першу ланку частково дорослого життя відходячи від надмірної опіки батьками - не всі студенти які навчаються на бюджетній формі навчання мають стипендію витрати студента : - проживання - харчування - навчання + проїзд у транспорті - відпочинок і особисті витрати подивимось на ціни в Україні : - проживання . гуртожиток 400-1000 грн/місяць . оренда однокімнатної квартири 4000 - 8000 грн/місяць - харчування . мінімальний обід 30-70 грн/день . мінімальний комплексне харчування 150-300 грн/день - навчання ... дивлячись на мету витрат (канцтовари/збори навч.закладом і тд) мінімально 200 грн/місяць + проїзд у транспорті в одну сторону 3-10 грн/день Підвівши підрахунки побачимо , що мінімальної стипендії 800 грн в місяць студенту не вистачає не враховуючи , особисті витрати , а додавши до цього всього важкість виживання студента який не місцевий зрозуміємо , що їх стан дуже скрутний . І рахувати те , що вище описана приблизна оцінка в МІНІМАЛЬНИХ співвідношеннях . Через це, студенти змушені шукати роботу і підробіток , легальними і не легальними шляхами , чистими і чорними , в день та в ніч - діти , що є нашим майбутнім , та і для кожного з батьків вони діти , змушуючи себе , жити через такий стан і ситуацію важко працюють ,а потім ідуть на навчання - через це починає падати успішність у навчанні та з’являються прогалини у відвідуванні . Хтось встигає усе сувмістити , не сперечаюсь , але не всі . Та і стани гуртожитків , бажають думати про них кращого .Тому просимо розглянути дану проблему та прийняти відповідні міри." - публікує слова Дмитра "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка