Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Вінничанка вже 2 роки потерпає від булінгу та психологічного насилля у соцмережі, а кіберполіції начхати

30.08.2021 17:43
51
 

 

Все частіше доводиться чути про булінг в українських соцмережах та не тільки, а жорстокість людей сьогодні переходить усі межі. Але де шукати захисту від психологічного насилля? Наступне звернення саме на цю тему.

Скарга:

"В нашому місті Вінниця проживає громадянка - Розсоха Олена Вікторівна. Систематично, на протязі багатьох років, вона влаштовує булінг багатьом людям

(Вагітним жінкам, зоозахисникам, волонтерам, колишнім сусідам, адміністраторам багатьох груп в ФБ, та ін.) на своїй сторінці в Фейсбук.

На протязі двох років жертвою цього булінгу з боку Розсохи О.В. являюсь я. З цього приводу я особисто писала 4 звернення до поліції та кіберполіціїї, але правоохоронні органи, окрім бесід профілактичного характеру, ніяких мір до неї не приймають.

Вона, будучи повністю безкарною, продовжує з ще більшим ентузіазмом вчиняти ці дії знову і знову. Я вимушена була звернутись до суду з позовом про захист честі і гідності.

26.04.2021 я виграла суд першої інстанції, маючи безліч доказів її причетності та покази свідків цих подій, але вона, не дивлячись на те, що було пропущено строки подання апеляційної скарги, подала апеляцію.

Та виграла апеляційний суд, який виніс своє рішенння, керуючись статтєю, яка була відмінена ще в 2017 році. На жодне судове засідання в обох інстанціях вона не з'являлася.

А в своїх зверненнях до суду повідомляла, що це робить не вона, а якась стороння особа, шляхом зламу її сторінки в соцмережі. Хочу зазначити, що в своїх публікаціях вона ніколи не дотримувалась анонімності.

А навпаки - надавала факти, які говорять про те, що інша особа ніяк не могла такого вчинити - з огляду на зміст її публікацій (маю безліч беззаперечних доказів її причетності). Проте, ніяких доказів своєї непричетності вона не надала, крім своїх публікацій у ФБ, в яких вона стверджує про злам сторінки.

На данний час я готую касаційну скаргу до Верховного Суду. Також на данний час відкрито кримінальне провадження № 12020025030000346 від 03.11.2020р., кваліфіковане за ст. 182, ч.1 КК України.

Але слідчий по цьому провадженню, Юрченко В.В., проявляє суцільну бездіяльність та затягує строки його виконання, на протязі довгого часу не виконує жодних слідчо-розшукових дій.

На данний час я вже повністю виснажена морально, матеріально (звернення в суд першої інстанції коштувало 2900 грн, касаційна скарга коштує 5800 грн) та фізично (на грунті довготривалого стресу стан мого здоров'я різко погіршився - стрімко падає зір, гіпертонія і т.і).

Тому, що маючи на руках безліч беззаперечних доказів її причетності та через недосконалість нашої правоохоронної та судової системи, не вдається притягнути до відповідальності мого кривдника.

Прошу Вас зі свого боку втрутитись в цю жахливу ситуацію, допомогти мені добитися правди та справедливості, законності та покарання цієї особи, яка перетворила 2 роки мого чудового життя на пекло! Всі докази, якими я володію, готова надати журналістам." - публікує слова Світлани "Електронна книга скарг України". 

Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
Медики хочуть вийти під Верховну Раду і нагадати "верховодам", як це - працювати за копійки