Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Вінницька виконавча служба навмисно робить людей боржниками по сплаті аліментів

29.08.2019 14:10
4580
 
Неприпустиме відношення до людей у виконавчій службі Вінниці: погрози, образи, бездіяльність у вирішенні проблем та обман людей. Про все це розповідає чоловік, який опинився у самому епіцентрі подій.

Ось що він розповідає:

"ЯК ВИКОНАВЧА СЛУЖБА ВІННИЦІ НАВМИСНО РОБИТЬ ЛЮДЕЙ БОРЖНИКАМИ ПО СПЛАТІ АЛІМЕНТІВ!!! Я дійсно являюся платником аліментів для своєї дитини, і в мене не було боргів по сплаті до тої пори поки не звернувся до даної установи. Звільнившись з роботи я звернувся до виконавця з заявою щоб з мене утримували кошти через центр зайнятості, заяву прийняли сказали що боргів не має і все буде добре. І дійсно все було добре до серпня місяця поки я не дізнався що кошти з мене не утримували та на користь дитині не були перераховані, прийшовши до свого "виконавця" з питанням що трапилося почув таке що в голові не вкладається, спочатку вона говорила що не було вказано з якого центру зайнятості потрібно утримувати, потім що не було вказано мій номер телефону в заяві, думаю ну можливо так воно і є, давай шукати заяву- знайшли і тут шановні як то кажуть "понеслося"..... Заява моя є, завірена та прийнята з номером телефону та назвою центра зайнятості, на що "виконавець" говорить (ВИ ЩО НЕ ЗНАЄТЕ В ЯКІЙ КРАЇНІ ВИ ЖИВЕТЕ, ЧИ ВАМ ВЛАШТОВУВАТИ ПРОБЛЕМИ) вона її навіть не направила, лише погрози та образи звучали. Потім я звернувся до заступника виконавчої служби так я начальник знаходився у відпустці пообіцяв допомогти розібратися, навіть направив до будинку "КНИГА" на сьомий поверх мовляв там вище керівництво, а там повний треш пані з якою я спілкувався всіляко намагалася захистити "виконавців" та хамовито себе поводила, не отримавши ніякого результату через пару днів з відпустки вийшов НАЧАЛЬНИК, пішовши до нього я взагалі був у шоці люди я такого ставлення та погроз давно не чув ( крики з його сторони, погрози що примусово приїдуть і утримають якщо я надам розголосу цій проблемі навіть мій телефон заборонив тримати в нього на столі)......Я не знаю що робити далі та куди звертатися, виплати не контролював так як і сам не знав точної суми нарахування, постанову "виконавець" направила до центру зайнятості тоді як я вже більше місяця там не перебував. P.S. за всі вище написанні мною слова відповідаю у повному обсязі!!!" - публікує слова Андрія Сиренка "Електронна книга скарг України". 
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка