Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

VIP-Аферист на «мерседесі»

24.09.2013 16:05
8870
 
Аферист влаштовує театральні вистави, представляючись помічником впливових людей - виманюючи у жертв тисячі. Журналісти «Електронної книги скарг України» відшукали цікаву історію, яка сталася буквально два місяці тому, її написав Ігор Мезенцев, для «ОРД». Суть її в тому, що шахрай дуже схожий на персонажа із «13 стільців» - Остапа Бендера. Сьогоднішній шахрай знається на аферах VIP-класу. Представляючись Олександром Олександровичем або Олександром Сергійовичем цей чоловік заводить знайомства в елітних столичних ресторанах, років йому 35, як і потрібно  - приємна зовнішність, манерний, гарно одягнений в костюми кращих світових кутюр’є, з наманікюриними нігтями,  запах дорогих парфумів, з золотим «Брегетом» на руці. Так його описує автор. Приїздить він на справи тільки на «Мерседесе» SL 350 з державним номером АА 7725 КЕ, реальності цій персоні додає пара озброєних охоронців.Зображення видалено.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Встаньте, суд іде! Курйозно-безглузді судові справи України"Цей Олександр представляється на зустрічах помічником сім’ї Президента В. Януковича, але якщо такого побачите, тримайтеся міцніше за гаманець – можете залишитися без грошей. Це, як стверджує автор, Бицай Дмитро Миколаєвич. Ми навіть відшукали світлину де користувачі згадують саме цю людину, описуючи ті ж судимості, про які Ви дізнаєтеся пізніше. На фото Дмитро Бицай позначений червоною стрілкою.Зображення видалено.Цей Дмитро Бицай (Олександр) при знайомствах обіцяє влаштувати на «хлібну» посаду, якщо проблема з житлом, - обіцяє дати безкоштовно квартиру, організувати прийом у Президента України, звільнити від кримінальної відповідальності і т.д. але… гроші потрібно дати наперед;) Весь його антураж неправдивий:  фото і відео з «сильними світу цього» - професійна і якісна підробка, золотий «Брегет» він вкрав (кримінальне провадження №4201310015000000 від 10.01.2013р Вишгородський р-н., Київської області), машина в оренді, усі квартири, в які він може запрошувати і говорити, що живе в них – це квартири багатих і впливових жінок, але з невлаштованим особистим життям, до яких в довіру він також входить дуже легко, потім вертить «кохання», а потім просто обкрадає і щезає, розуміючи, що сором цих жіночок не дасть звернутися до міліції, поки що так і відбувається. Саме за таким сценарієм складалися його стосунки з колишньою заст. міністра Л., Керівницею одного із системних банків З., дружиною прокурора О… список довгий.  У Києві та Київській обл. Д. Бицай діє з 2003 р. (сам уродженець м. Маріуполя, 30.11.1977 р. н. Паспорт ВА № 490394)ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Скільки коштує їжа в їдальнях прокуратури і Верховної ради?"Його безкарність пояснюється тотальною корупцією в рядах міліції, судів, прокуратур. Зокрема, в 2011-2012 р. Д. Бицай двічі оголошувався в розшук, але за підтримки одного з керівників РВВС Київської обл., В той же час подовжував реєстрацію зброї, гуляв по київських ресторанах з співробітником київського адміністративного суду і навіть їздив відпочивати за кордон (Туреччину і Францію). У той же період на нього було порушено і необгрунтовано закрито три кримінальних провадження - все за ч.4 ст. 190 - шахрайство в особливо великих розмірах (Голосіївський, Дніпровський райони м.Києва і в Київському міському слідчому управлінні). При чому, в Голосіївській РУВС взагалі справа загубили (уг. справу № 1100131201101931 від 08.11.2011)

Посвідчення на будь-який смак

Разом з тим Дмитро Бицай діє досить примітивно, але ефективно. У нього набір фальшивих посвідчень: Генеральної Прокуратури України, Адміністрації Президента, Головного Податкового Управління і т.д. У них він значиться, то помічником Президента України, то кервіником управління Головної Податкової адміністрації. У ноутбуці у нього набір фото і відео де він обнімається з Президентом В. Януковичем, його сином Олександром, Рінатом Равіліевічем Кузьміним, Юрієм Володимировичем Іванющенко і т.д. - Клюють майже всі, у всякому разі, дуже багато людей. Причому, деякі з потерпілих настільки впевнені у всесильності Д. Бицая, що бояться звертатися до правоохоронних органів, вони досі переконані, що він високопоставлений співробітник ГПУ. Втім, в якійсь мірі їх зрозуміти можна... З'ясувалося, що звертатися на нього в міліцію марно. Всі справи на Дмитра Бицая закриваються за ст.6 п.2 - відсутність складу злочину. Якщо ж його, хоч він і знаходиться в розшуку, випадково захоплює «Беркут», то з'являється покровитель, і його банально викуповують ( так сталося у 2012, вересень).ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Дві програми зробили сюжети про скаргу, яку ми опублікували"Не дивно , що зневірившись знайти захист у правоохоронців , деякі потерпілі намагаються розбиратися з шахраєм самостійно. Але саме тоді з'являється міліція. У 2011 - три людини опинилися за гратами і сидять досі – вони просто намагалися повернути свої гроші. Зараз у Печерському РВВС розслідується ще одна скарга Д. Бицая . Тут він намагається посадити ще двох, яким не допомогло звернення до міліції. Мимоволі задумаєшся: чому нахабний серійний шахрай недоторканний для працівників міліції, а з його жертвами завзято розправляються?

Не ангел

В даний час відносно Д. Бицая порушено одночасно кілька кримінальних справ - чотири за ст. 190 р.4 - шахрайство в особливо великих розмірах. Одне - напад на заявника з вогнепальною зброєю, тобто шахрай знахабнів і втратив  будь-який страх . До речі, звідки у серійного шахрая Д. Бицая цілий арсенал зброї - 2 пістолети, рушниця? Хто давав дозвіл? Теж не заважає розібратися. Всі дозволи на носіння і володіння зброєю Д.Бицай отримував в Ірпінському р- ні Київської обл. : Пістолет - серія ХКГН № 7969 , дозвіл № 5194 від 24.06.2011 , карабін «Вулкан» серія ХК № 171561 дозвіл від 2.12.2011 .ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Як “висмоктують” гроші в приватних клініках?"Зауважте: саме в цей відтинок часу Д. Бицай перебував у розшуку. Одночасно ведеться копітка робота з виявлення і нейтралізації покровителів шахрая, серед яких два генерали МВС, один суддя. Може, на цей ра, для серійного шахрая все закінчиться не так благополучно, як було досі ? І він, нарешті, змінить костюми від «Бріоні» і «Армані» на тюремну робу, і на якийсь час йому доведеться обійтися без манікюру?
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка