Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Водопостачання відсутнє місяцями: у Києві люди потерпають від свавілля комунальників

04.07.2021 20:29
65
 

Жителі столиці потерпають від свавілля з боку комунальниї служб та корумпованих держструктур. Наступна історія, яку розповів киянин, це доводить.

Ось його скарга:

"Вот так и живем! Город Киев, проспект Героев Сталинграда 18-Б. С начала 2021 года каждую неделю на 1-2 дня исчезает то холодная, то горячая вода.

В 6-ти домах (бойлер №1382, ржавый, старый и миллион раз ремонтированный, на балансе фирмы-фантома «КП Киевтеплоэнерго»,обслуживается его подразделением РТМ «Подол»).

А когда появляется -п ол дня сливаем грязь и ржавчину, а счетчики крутятся, бойлеры забиваются ржавчиной и текут. Вот и сейчас, в очередной раз, в 6-ти домах с 28 апреля отсутствует  горячая вода.

1551 (обращение № 1-407771) сообщает, что воды не будет до 5-го мая, 1557 (обращ.№ 7432209) - что ищут причину, а Объединенная диспетчерская Оболонского района - что ничего не известно.

Но куда-то передали жалобу, а горячая линия Кабинета Министров (1545) обр №12473276-что ответ будет в течении 30 дней. Горячей воды до сих пор нет! Судя по ответу на обращение за № 1-501579 на 1551:

"Шановний Клієнте! Повідомляємо, що обладнання теплових мереж перебуває в аварійному стані та потребує періодично вживати невідкладні заходи щодо виконання аварійних, капітальних та поточних ремонтів. Можливість виконання робіт з капітального ремонту тепломережі буде розглядатися за умови наявності фінансування".

Даже нeсмотря на требования трех Комиссий Самоврядного Контроля КМДА от 2019, 2020 и 2021 г., на которые представители  КП"Киевтеплоэнерго не явились, создается впечатление, что наш дом третий отопительный сезон будет оплачивать ГВС,ЦО без внешнедомовых счетчиков,состоящих на балансе КП "Киевтеплоэнерго"(за которые уже второй год мы платим взносы на ремонт, замену и обслуживание).

В 2019 году были ответы, что выделены деньги и формируются графики работ К-3088, К-4230, К-4937, но на заявку за № 0-1021235 от 10.11.2020 ответ пришел в апреле месяце 2021 г.:

"Встановлення лічильників на опалення  0-1021235. Дата подання: 10.11.2020 Квітень – 2021 Закрито. Доброго дня, шановний споживачу! Повідомляємо, що внески на встановлення/заміну вузлів комерційного обліку не затверджено. 

Упродовж 2020-2021 років КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» не виділялося коштів, в тому числі із бюджету міста Києва, на встановлення /заміну приладів обліку теплової енергії у м. Києві.

Роботи з технічного обслуговування (огляд, опломбування/розпломбування, періодична повірка, ремонт) будинкових вузлів обліку теплової енергії здійснювалися за рахунок внесків за обслуговування вузлів обліку.

Отже, донині внески на встановлення та заміну вузлів комерційного обліку не затверджено, тому коштів на проведення таких робіт Підприємством не накопичено. Відсутність на тепер джерел покриття вартості робіт з заміни вузлів комерційного обліку обліку відтерміновує їх виконання.

Відповідно нині неможливо визначити черговість і дату проведення робіт з встановлення та заміну вузлів комерційного обліку"

Не коррупционная ли это схема? И куда делись деньги, ранее выделенные и где можно посмотреть графики выполнения работ? В  КП»Киевтеплоэнерго» были отправлены письма от Департамент Жилищно-комунальной Инфраструктуры, от КМДА, от Кабмина.

Ответов нет. Помогите прояснить данный вопрос. Надеемся на взаимопонимание. Заранее благодарны." - публікує слова Євгенія "Електронна книга скарг України". 

Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
Медики хочуть вийти під Верховну Раду і нагадати "верховодам", як це - працювати за копійки