Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Як судді Макарівського райсуду та апеляційного суду стали центром корупції та беззаконня

06.04.2021 19:04
264
 

Киянин розповів про свавілля з боку Макарівського районного суду та Київського апеляційного суду. За словами автора звернення, нижчевказані посадові особи виносять рішення поза законом, зловживають своїм становищем та сприяють корупції в Україні. 

Скарга:

"Хочу привернути увагу суспільства та влади наступним. В 2015 році у цивільній справі №370/1226/15 я, Денисенко Б.М., як новий кредитор звернувся до Макарівського районного суду Київської області з позовом про стягнення грошових коштів з боржника фізичної особи за невиконання умов договору купівлі-продажу частки у статутному капіталі.

Здавалося би, що у справі про стягнення боргу з підстав не виконання боржником договірних зобов’язань немає нічого складного для її вирішення, оскільки є боржник, який не виконав зобов’язання і винен борг, та є кредитор, який має право на стягнення цього боргу.

Остаточним рішенням Апеляційного суду Київської області від 24.11.2017р. №370/1226/15 було присуджено стягнути з боржника на мою користь грошові кошти. Остаточне судове рішення двічі залишене без змін Верховним Судом. Зі всіма рішеннями кожен може ознайомитися у реєстрі судових рішень.

Як зазначено у статті 129-1 Конституції України судове рішення є обов’язковим до виконання. Про те, що судове рішення є обов’язковим до виконання, також зазначено і у процесуальних кодексах України, в ЗУ «Про судоустрій та статус суддів», в численних рішеннях Європейського суду з прав людини, які, як відомо, є також джерелом права.

Для всього цивілізованого світу судові рішення, що набрали законної сили, є обов’язковими до виконання, але не для окремих суддів Макарівського районного суду Київської області.
З 2017 року та по цей час я не можу захистити свої конституційні права, оскільки окремі судді Макарівського районного суду Київської області, зловживають статусом судді.

Перешкоджають виконанню остаточного судового рішення з метою звільнити боржника від сплати боргу. Тобто, наша судова система цілеспрямовано приймає процесуальні рішення всупереч положенням конституції, аби судові рішення в Україні не виконувалися взагалі.
Те, що судді вчиняють у звичайній цивільній справі №370/1226/15, є злочином проти людей.

Отже, у липні 2020 р. боржник звертається до Макарівського суду з заявою, в якій просить визнати виконавчі листи такими, що не підлягають виконанню. В обґрунтування заяви боржник подав суду підроблену заяву про зарахування зустрічних вимог, яка датується ще 2014 роком і ніколи не була предметом розгляду в судах.

В порушення всіх правових та моральних норм суддя Макарівського районного суду Київської області Косенко А.В., виходячи за межі своїх повноважень, вчиняє переоцінку остаточного рішення суду про задоволення вимог кредитора і ухвалою від 20.07.2020р. зупиняє виконання остаточного рішення.

А потім ухвалою від 30.07.2020р. №370/1226/15 задовольняє заяву боржника та визнає виконавчі документи такими, що не підлягають виконанню. Таке злочинне рішення підтримує колегія суддів Київського апеляційного суду Олійник В.І., Кулікова С.В., Желепа О.В.

Вони виносять постанову від 07.10.2020р., якою було відхилено мою апеляційну скаргу. При цьому дана колегія у постанові зазначила, що судове рішення не є обов’язковим до виконання, що принцип обов’язковості рішення в нашій державі не діє. Іншими словами, в Україні можна не виконувати судові рішення.

Однак здоровий глузд переміг, і постановою Київського апеляційного суду від 01.02.2021р. №370/1226/15 було частково задоволено апеляційну скаргу первісного кредитора. Скасовано ухвалу Макарівського районного суду Київської області від 30.07.2020р. та постанову Київського апеляційного суду від 07.10.2020р. №370/1226/15.

Прийнято нове рішення про відмову боржнику у задоволенні заяви про визнання виконавчих документів такими, що не підлягають виконанню. Ухвалою Верховного Суду КЦС від 03.03.2021р. №370/1226/15 відмовлено боржнику у відкритті касаційного провадження. 

Постанова Київського апеляційного суду від 01.02.2021р. №370/1226/15 є підтвердженням того, що в порушення принципу верховенства права суддя Косенко А.В. вчинила переоцінку остаточного судового рішення, чим порушила принцип правової визначеності.

Також порушила практику ЄСПЛ, позбавила мене права на судовий захист, порушила відносно мене вимоги справедливого судового розгляду, що суперечить ч. 2 ст. 3, ч. 1 ст. 8, ч. 1 та 2 ст. 55, пунктам один, вісім частини другої статті 129 Конституції України. 

У справі №370/1226/15 суддя Макарівського районного суду Косенко А.В., а також судді Київського апеляційного суду Олійник В.І., Кулікова С.В., Желепа О.В. фактично намагалися створити небезпечний прецедент, коли суди нижчих інстанцій після закінчення розгляду справи по суті, з метою звільнення боржників від цивільної відповідальності, створюють нові докази та здійснюють переоцінку остаточних судових рішень.

А потім стверджують, що остаточне основне судове рішення можна не виконувати. Вважаю, що такі дії суддів є анархією у судовій владі. Здавалося би, що питання закрито, оскільки апеляційний суд постановив, що заява боржника є необґрунтованою, а остаточне рішення суду про стягнення боргу має виконуватися. 

15.03.2021р. боржник знову звертається до Макарівського районного суду Київської області з тою самою (аналогічною) заявою про визнання виконавчого документа таким, що не підлягає виконанню. Заява є ідентичною слово в слово тій заяві, яка вже була предметом розгляду і з приводу якої апеляційний суд ухвалив нове рішення не на користь боржника.

І знову ця сама суддя Косенко А.В., рішення якої було скасовано, ігноруючи висновки апеляційного суду, незаконно приймає до розгляду таку саму заяву боржника, виносить ухвалу від 23.03.2021р. №370/1226/15 якою знову з тих же самих підстав зупиняє виконання остаточного судового рішення ухваленого на мою користь.

Тобто явно вбачається, що суддя Косенко А.В. покриває боржника, перешкоджаючи кредитору, стягувати заборгованість.  В той же час постановою Київського апеляційного суду від 01.02.2021р. №370/1226/15 вже було вказано про недопустимість задоволення подібної заяви боржника.

З цього вже явно видно, що такі дії судді Косенко А.В, спрямовані на умисне та систематичне перешкоджання виконанню рішення Апеляційного суду Київської області від 24.11.2017р. №370/1226/15, що призводить до порушення мого права  на справедливий суд щодо належного виконання судового рішення.

Слід зважити, що рішенням Апеляційного суду Київської області від 24.11.17р. №370/1226/15 підтверджено дійсні грошові вимоги позивача ФОП Денисенко Б.М. до боржника Шуляка О.В. Рішення є обов’язковим до виконання. Водночас в порушення принципу юридичної визначеності, суддя Косенко А.В. вже не вперше виносить протилежні за змістом судові рішення з метою унеможливити виконання судового рішення.

Однак згідно зі статтею 1 Закону України «Про виконавче провадження» виконавче провадження є завершальною стадією судового провадження. Невиконання судового рішення загрожує сутності права на справедливий розгляд судом. (речення перше абзацу другого пункту 3 мотивувальної частини) Рішення Конституційного Суду України від 25 квітня 2012 року № 11-рп/2012

Неможливість виконання судового рішення шляхом проведення виконавчих дій є втручанням у судове провадження та  перешкоджання у його завершенні, внаслідок чого мене позбавлено права на судовий захист.

Таким чином на мій погляд дії судді Косенко А.В. щодо систематичного зупинення стягнення за виконавчими документами та прийняття до розгляду такої самої заяви боржника, яка вже не може розглядатися, є перешкоджанням виконанню остаточного рішення Апеляційного суду Київської області, що має наслідком втручання у моє право на судовий захист та на мирне володіння майном відповідно до змісту ст. 1 Протоколу до Конвенції «Про захист прав людини та основоположних свобод».

Такі дії судді Макарівського районного суду Косенко А.В. та суддів Київського апеляційного суду Олійника В.І., Кулікової С.В., Желепа О.В. є свавіллям відносно здійснення правосуддя за принципом верховенства права, оскільки визнання виконавчих документів такими, що не підлягають виконанню при остаточному рішенню Апеляційного суду Київської області, яке набрало законної сили є ігноруванням основних конституційних засад судочинства у зв’язку з неправомірним втручанням судді у права людини, які захищені Конституцією та міжнародними договорами. 

Це свідчить про ігнорування суддями практики Європейського суду з прав людини у розрізі захисту права на судовий захист, на справедливий суд, на вмотивованість судового рішення, на виконання судового рішення. Внаслідок таких протиправних дій суддів я, як кредитор, протягом тривалого строку позбавлений права на виконання судового рішення, яке стосується стягнення грошових коштів, постановленого на мою користь і мало би бути виконане швидко для уникнення будь-яких невиправданих зволікань.

Вважаю, що описані обставини явно можуть свідчити про порушення присяги судді, оскільки згадані судді, зокрема суддя Косенко А.В., систематично порушує мої основоположні конституційні права як людини та громадянина на судовий захист та на справедливий суд, завдає мені майнової шкоди перешкоджаючи виконанню рішення.

Відповідно через таких суддів виникають ситуації за якої люди, зокрема я, ФОП Денисенко Б.М., використав всі надані державою можливості захистити своє порушене право – звернувся до суду, брав участь у судовому розгляді, отримав рішення суду на свою користь, яке набуло законної сили, однак фактичного судового захисту та забезпечення свого права не отримав. Мої законні очікування є порушеними, оскільки я виконав всі вимоги закону, реалізував своє право на судовий захист.

Однак такого захисту не отримав, що нівелює усю діяльність суду, суперечить владній природі судової системи, дестабілізує її, знижує рівень довіри громадян до судових органів.
Вважаю, що вищезгадані судді не визнають обов’язкові до виконання судові рішення, не визнаючи основні права людини, гідність і цінність людської особи на території держави Україна.

Виступаючи від імені держави, зловживаючи владою якою їх наділила держава, користуючись цією владою всупереч інтересам держави України та її народу, не дбаючи про забезпечення прав і свобод людини, не піклуючись про зміцнення громадянської злагоди на землі України, діючи з очевидною недбалістю, що заподіює вкрай негативні та тяжкі наслідки правам, свободам та інтересам людини та громадянина, ухвалюють Іменем України виключно в інтересах боржників завідомо неправосудні рішення, як варварські акти.

Дія яких, як я вважаю, спрямовані на повалення конституційного ладу в Україні та узурпацію влади такими недобросовісними суддями, які зневажають і нехтують правами людини.
З приводу таких протиправних дій судді я вже звернувся до Президента України, Офісу Генерального прокурора, Державного бюро розслідувань.  Також мною подано три скарги до Вищої ради правосуддя. Жодної реакції немає.

Я хочу звернутися до Президента України. Шановний Володимире Олександровичу! Згідно ст. 102 Конституції України Ви є гарантом додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина, а також гарантом реалізації стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі. 

Постає питання: яким чином Україна може набути статусу члена ЄС, коли в Україні, як правовій державі, сидять на посадах судді які замість того аби захищати права людей, навпаки їх порушують. Як гарант, Ви маєте негайно відреагувати, що моє конституційне право на судовий захист та на виконання судового рішення є порушеним. І таке порушення є тривалим у часі. 

Поки що Ваші заяви про наведення законності та справедливості в державі не виходять за межі Вашої сторінки у Фейсбуці. Україна ніколи не зможе вступити до ЄС і не зможе повноцінно вважатися правовою державою до тих пір, поки на посадах будуть сидіти такі недобросовісні судді, зокрема суддя Макарівського районного суду Київської області Косенко А.В., яка робить так, щоб судові рішення в Україні не виконувалися.  

Ви багато робите заяв про реформу судової системи. А тому я звертаю Вашу увагу, що реформу слід розпочати з Макарівського районного суду Київської області, де судді використовують свої владні повноваження щоб унеможливити виконання судових рішень. Я звертаюся до Генерального прокурора та Директора Державного бюро розслідувань.

Якщо Ви шукаєте корупцію та зловживання владою, то Вам слід пошукати їх у кабінеті судді Макарівського районного суду Косенко А.В., а також в кабінетах суддів Київського апеляційного суду Олійника В.І., Кулікової С.В., Желепа О.В.  Я вважаю, що використання вищезазначеними суддями влади, щоб перешкоджати виконанню остаточного рішення Апеляційного суду Київської області, можна розцінити як узурпацію влади та повалення конституційного ладу в державі.

Як вже зазначалося, мною подано звернення у всі необхідні інстанції з докладним викладенням обставин, а тому маю надію, що влада зверне увагу на злочинні дії, що вчиняють судді, зокрема суддя Макарівського районного суду Косенко А.В.
Крім того, я в будь-який час можу поділитися з журналістами інформацією та всіма матеріалами для зняття репортажу чи написання статей про корумпованість та ненажерливість суддів Макарівського районного суду та Київського апеляційного суду." - публікує слова Бориса Денисенко "Електронна книга скарг України". 

Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка