Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Як "висмоктують" гроші в приватних клініках?

10.09.2013 16:23
3870
 
Розмова з колишнім працівником: "... адміністратори роблять те, що мають робити дипломовані лікарі". Журналісти «Електронної книги скарг України» отримали лист від колишньої працівниці медичного центру «Ноу Хау Мед». Це мережа медичних центрів в Одесі і Києві, але зі слів І.І, вона попросила не представлятися, краще вже лікуватися самотужки, ніж завітати до них.

Про "купонщиків"

І.І. пропрацювала там більше року і коли зрозуміла, що систему не зламати, а свої гроші не отримати – написала нам. Усі факти, які Ви прочитаєте в цьому матеріалі надані співробітницею цього медичного центру.«Ліцензія куплена!» - перше, що відповіла І, на запитання журналістів про роботу цього медичного центру. «В них дуже гарний сайт, люб’язний персонал, але, коли тільки дійде справа до лікування – починається справжнє висмоктування грошей і не залежить від того, чи до нас приходить пенсіонерка, якій виписували на три тисячі гривень ліків, чи приходила паніка, якій навішували ті ж процедури чи ліки, але дорожче…», - запевняє працівниця. Ми, звичайно, попросили якогось підтвердження її слів. Вона надіслала список процедур, які прописували клієнтам, видно, що усім прописали одні й ті самі процедури.klientyВона звернула увагу на так званих «купонщиків», так персонал називає клієнтів, які приходять до них зі знижками, купленими на спеціальних сайтах. Для цих людей, персонал готує «подарунки», запевняє І.І. «До купонщиків нас змушували ставитися, як до нелюдів, я кажу змушували, тому що директор нам вказувала, що потрібно сьогодні «напарити» саме цим купонщикам. Саме на "купонщиках" ми не змінювати простині після пацієнта. Наприклад, у нас був день, коли ми намагалися в один момент прийняти якомога більше «шаровиків», навіщо змінювати білизну, правильно? Це  ж економія, мені дуже це не подобалося».

Місце для аналізів - вільний кабінет

Також, за словами І.І. кров у пацієнтів може братися в будь-якому місці, де був вільний кабінет. «Існує ще така процедура, гідроколонотерапія – це взагалі жах в цій клініці. (модифікація клізмо терапії, - ред.) трубки, які використовуються, взагалі не змінюються, через те, що бракує грошей – трубки можуть використовуватися…уявіть собі…два рази. Їх просто промивають звичайною водою з-під крану, а нові трубки, для створення враження – знаходяться в пакетах, і при цьому їх зберігають у взагалі брудних, непродизинфікованих кімнатах. Мені найбільше було неприємно, як просто знущалися над клієнтами. Цю процедуру, гідроколонтерапію, проходять після перевірки доктора в лікарні. А в нашому центрі – палець, вибачте, в попу засунув, і ось тобі повністю готова процедур. Тим паче, вона дуже небезпечна для здоров’я людини, - це ЛІКАРНЯНА процедура, а робить її – медсестра або ж… адміністратор».ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ЯК КУПОННІ СЕРВІСИ "СТРИЖУТЬ" КЛІЄНТІВ"Директор дуже вдало вміє обкрутити клієнта, переконує колишня співробітниця «Ноу Хау Мед», за її словами вона ставить майже усім один і той самий діагноз  на суму 20-30 тис. грн.

Оздоровлення пенсіонерів на 10 тисяч гривень

«Був такий випадок, в медичний центр прийшла бабуся у якої були проблеми з тиском. Так директор, Олена Станіславівна, нарахувала цій бідній жінці 10 тисяч гривень і це без препаратів. Вона плакала, тому що попередньо вони домовилися про ціну в 3 тисячі гривень. А директорка далі наполягала робити процедури і навіть переконувала, що їй необхідно, як вона сказала, «робити життєво необхідні аналізи в Німеччині». Пропонуючи за них розрахуватися потім». Медсестра переконувала, що ці аналізи в Німеччині дійсно проводять, але беруться вони без жодних дозволів і документів. Вона надала нам список прописаних аналізів, в якому вказані 11 людей, які чекають на результати, аналізи, в більшості випадків, однакові.klienty-sivorotki
// klienty-sivorotkiÈ_// ]]>ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Citycom не повертав телефон, допомогли друзі і штурм Фейсбук”«От ці аналізи, які взяли - зберігаються в холодильнику з продуктами. Сиворотку відправляють автобусом, без спеціального холодильника, а декілька днів без нього, - це не нормально. Немає перевірки сан.станції, ні разу не було податкової.  А повинні б завітати, бо директор наймає на роботу людей і не платить грошей, люди звільняються, в мед.центрі оформлена тільки один лікар». Для переконливості, І.І. ще надала номери телефонів тих людей, які займаються перевезенням Сиворотки.klienty-sivorotki-otpravkaМедсестра надала нам таблицю з, як вона запевнила, заробітною платою цих співробітників. Вона ведеться в звичайному документі «ехел» і, як можете самі побачити, гроші співробітники отримують відносно не великі.klienty-sivorotki-zarplataЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "5 продуктів проти застуди"Ми написали в онлайн підтримку на сайті «Ноу Хау Мед» із питанням чи дійсно в їхньому медичному центрі відбувається такий хаос, вони відповіли, що це неправда. Тому, можливо, перед тим, як відвідувати приватні клініки, краще ознайомитися із їхньою роботою. Ми лишень дали слово колишньому працівнику, яка, явно, не рекомендує для відвідування медичної клініки «Ноу Хау Мед». Для журналістів, яких зацікавила тема, ми, як завжди, даємо контакти наших героїв!
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка