Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Як заспокоїти нерви - кілька дієвих способів

07.11.2017 11:05
7000
 
Жінки більше схильні до занепокоєння, ніж чоловіки. Тривогу можна легко відчувати наприклад тоді, коли занадто багато справ і мало часу на їхнє виконання. Втома, напруга на роботі і будь-які інші негаразди не найкращим чином впливають на нашу нервову систему. В результаті це призводить до порушення сну, поганого настрою, занепаду сил, апатії. Звичайно, вихід є - можна придбати заспокійливе в аптеці, але майже напевно воно буде мати побічні ефекти. Куди корисніше і приємніше підлікувати нерви за допомогою заспокійливого чаю, або прочитавши нашу статтю і дізнавшись кілька дієвих способів, які рекомендують все психологи і психіатри світу.

Як миттєво заспокоїти нерви 


Напевно тобі відомий найпростіший, чарівний і дієвий спосіб - порахувати до десяти. Стрес, якщо і не зніме, як рукою, то, у всякому разі, зменшиться вдвічі. Не менш популярний спосіб концентрації уваги на диханні. Дихай повільно. І навіть подумки допоможи собі словами: "Вдих - видих - розслаблення".

 Як заспокоїти нерви: послухай музику


Музика збагачує і продовжує життя. І навіть не обов'язково релаксаційна або класична. Якщо тобі подобається конкретний колектив або виконавець - він теж допоможе впоратися зі стресом.

Як заспокоїти нерви: поговори


Поговори із другом, адже на те він і друг, щоб допомогти в скрутний час. Поділися з ним своїми стражданнями, прислухайся до його поради. Якщо такого немає, підійдеш навіть ти сама - "приємно поговорити з розумною людиною". Твій власний щоденник стане гідним співрозмовником, приймаючи твої думки у письмовому вигляді і допомагаючи їх структурувати і розкладати по поличках. До речі, іноді поговорити можна і з абсолютно незнайомою, випадковою людиною, головне - виговоритися під час стресу. Адже добре відомий ефект від такої "терапії" як випадковий попутник, з яким ти ні до, ні після більше не побачишся. Поважай і люби себе. Пам'ятай, оточуючі ставитимуться до тебе так, як ти сама до себе ставишся. Не треба дорікати і лаяти саму себе - це тільки посилить твою напругу.

Як заспокоїти нерви: сходи на прогулянку


Уяви собі, що навіть 10-хвилинної прогулянки на свіжому повітрі бажано далеко від людей та цивілізації буде достатньо, щоб заспокоїти хворі нерви. Негативну енергію, що накопичилася в тобі, можна безболісно передати дереву, доторкнувшись до нього руками, постоявши біля нього хвилин п'ять і "розповівши" йому про проблеми, що тебе тривожать. Включи короткі прогулянки (а краще - пробіжки) на свіжому повітрі  до списку своїх щоденних справ, і твоя нервова система скаже тобі спасибі. Доречна також помірна фізична праця на повітрі - після неї і спиться приємніше.

Як заспокоїти нерви: розслабся та відпочинь


Тобі відома така істина: ранок вечора мудріший? Обов'язково поспи. Відпочинок дуже важливий для організму не тільки у фізичному, але й у моральному сенсі. Втома швидше призводить до дратівливості і нервозності, аніж відпочинок. А вранці вирішення проблеми саме може прийти до тебе. Уникай надмірного навантаження. Навчися балансувати між роботою і відпочинком. Брак особистого часу призводить до стресів і депресій.

Як кардинально заспокоїти нерви 


Попий традиційну настоянку валеріани - це старий випробуваний засіб. Або завари інші заспокійливі трави: корінь дягелю, ромашку, звіробій, м'яту перцеву, лаванду. Але не зловживай лікарськими засобами. Прийми ванну з розслаблюючими аромамаслами.

Як заспокоїти нерви з почуттям гумору


Клин клином вибивають. Якщо нерви розхитані негативними подіями, спробуй налаштуватися на позитив і гарний настрій. Смійся, навіть якщо тобі не до сміху. Подивися гумористичну передачу, комедію, концерт. Можливо, герої, що весело вирішують свої комедійні проблеми, наштовхнуть тебе на рішення і позбавлення від твоїх, таких "некіношних" реальних проблем, допоможуть знайти вихід із ситуації і нарешті заспокоїти нерви.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка