Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Захисники тварин закликають українців відмовитися від яєць торгової марки “Квочка”

30.09.2019 14:38
4827
 
Небайдужі українці, які стоять на захисті тварин, звернулись до людей із проханням відмовитись від продукції яєць "Квочка", тому що дана компанія просто знущається над десятьма мільйонами курей.

Ось про що йдеться у листі:

"Від імені громадської організації “Відкриті клітки” закликаємо громадян відмовитися від споживання яєць курей "Квочка", яких утримують у закритих клітках. Кури утримуються в клітках та проводять усе своє життя в приміщенні. Вони ніколи не відчувають тепла сонця та не мають змоги зробити ковток свіжого повітря. На одну пташку в клітці припадає простір у розмірі аркуша паперу формату А4, що недостатньо для того, щоб кури могли принаймні вирівняти крила. Життя в такому переповненому середовищі викликає багато стресів, що є причиною агресії та навіть актів канібалізму. Єдиною метою виробництва методом кліткового утримання є інтенсивне використання тварин без урахування їх потреб. Після закінчення виробничого циклу курей-несучок повністю знищують. Найчастіше до цього моменту вони вже повністю без пір’яного покриву, мають велику кількість поранень та сильний дефіцит кальцію, а тіла – виснажені до крайності. Найбільшим утримувачем курей-несучек  в неволі є агрохолдинг «Авангард» бізнесмена Олега Бахматюка. Компанія випускає курячі яйця під торговою маркою «Квочка». Одночасно  у клітках Бахматюка розміщено понад 10 млн голів курей, які щороку вимушені в таких умовах давати 2,6 млрд яєць. Аби змусити виробника припинити знущання над тваринами, ми закликаємо супермаркети  та громадян відмовитися від його продукції. Змушуючи курей відкладати яйця у тісних клітках, ми завдаємо їм ще більше страждань”. - публікує слова нашого гостя "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка