Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Заробіток в Інтернеті

24.03.2013 20:09
5664
 
Подивись рекламу - купи автомомбіль... Як телеканали і радіо заробляють тільки на рекламі, так і в Інтернеті — реклама стає одним із найголовніших методів заробітку. На сайтах, блогах, форумах — з усіх боків ми зустрічаємо банери з рекламою. Різні лічильники на сайтах сповіщають про їхню відвідуваність за день, але для пересічної користувача — вони ні про що не говорять. Після цієї статті — Вам стане зрозуміло, як заробляють в Інтернеті, і чи зможете це робити Ви! В статті ми спробуємо сконцентруватися на поясненні самого процесу появи в реальних гаманцях — віртуальних грошей.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Список 89 країн, де українцям раді без віз або їх з радістю видадуть"В інтернеті, як і в звичному світі,  існують мільйонери, багатії, олігархи, називати їх можна як завгодно. От тільки замість заводів — тут у однієї людини можуть бути десятки сайтів, на них працювати сотні фрілансерів — журналістів, добуваючи цікаву інформацію з різних веб-сайтів, даючи її користувачам, щоб ті натискали “лайк” - весь цей процес і є бізнесом “онлайн”.

Як заробляти в Інтернеті?

Перше і найпоширеніше - це реклама. Зайдіть на будь-який сайт, блог. Подивіться навколо. Окрім цікавого контенту, Ви побачите не менш цікаву, а іноді і нудну рекламу. Сайт зацікавлений в тому, щоб на нього заходило якомога більше людей — адже чим більша у нього відвідуваність, тим більше переглядів сторінок, чим більше Ви продивилися статтей — тим більше принесли грошей сайту. Адже за рекламу, яка показується на його сторінках, компанії платять гроші. Буває так, що реклама транслюється і не за гроші, а така собі бартерна система: “Я транслюю на своєму сайті Вашу рекламу, а Ви — мою. Для цього є спеціальні, так звані бенерообмінні системи, в них же можна і влаштовувати собі комерційні покази реклами”, каже власник одного із сайту, Дмитро Коцюба. Він тільки-но відкрив сайт, вже 5 місяців на просторах Інтернету освоює, поки що віртуальні гроші. “Я ще не виводив, бо в банерообмінній мережі потрібно дійти до 1000 гривень, за 5 місяців, я працюю один, я заробив 200 гривень. Але це при тому, що я наповнюю сайт статтями, коли в мене є час”. Проте є приклади заробітку інших людей, які вже в цій справі десятки років. Ось, наприклад, один із власників блогу поділився в мережі своїми доходамиzarobitok-internet-grafikТут сума в рублях, але якщо перевести в долари, то на рекламі за допомогою "Яндекс" і "Гугл", які дають таку послугу власникам сайтів (розміщення реклам за певну винагороду), цей чоловік заробив 1500 доларів, за який час це йому вдалося - він не уточнив. Але є статистика рунета — тільки декілька процентів вебмайстрів і таких, що заробляють в інтернеті мають прибуток понад 100 доларів на місяць з одного сайту. Хоча є й інші відомі люди в мережі, які заробляють 1000 і більше зелених. “Головне в нашій справі — унікальний контент. Чим більше такого або такого, що подобається — тим більше людей скажуть: “вау, це круто я сюди ще повернуся”. Кожне повернення, кожен “лайк” - це копійка до моєї зарплати, чи до зарплати програміста”, каже Дмитро.

 Як заробити в інтернеті? КЛІКАЙ І ОТРИМУЙ ГРОШІ!

Оскільки Ви вже зрозуміли, що сайти рекламуючи товар у себе — заробляють на переглядах цієї реклами або на тому, що відвідувачі тиснуть на банер. За це володільцям сайту в кишеню паде копійчина. Звідси виник інший бізнес, для тих, у кого сайту немає, але є руки і мишка. Людям пропонують заробити в інтернеті за допомогою клікання на рекламу. За це вони отримують, наприклад, 10 копійок. А сам володілець — 50. Звичайно заробіток не великий, але це не вагони розвантажувати;)Як працюють “клікарі”?Все, що їм потрібно робити — клікати кожні 30 секунд по рекламі. Вони просиджують час в Інтернеті, займаючись своїми справами, відкривши ще одне віконце — це їхня робота. Кожні пів хвилини заходячи на нього і натискаючи на банер. От, наприклад, такий, як Ви бачите зараз - клікаючи по ньому - ми заробляємо гроші. Дякуємо, що клікнули, до речі ;) Сума іноді може сягати 10 доларів на місяць, а іноді може і більше. Але, щоб заробити, наприклад, 800 гривень — потрібно проклікати місяць не стаючи з місця. Тому навряд чи перспективній людині захочеться це робити. Іноді, щоб заробити на чотирьох програмах клікання хоча б прожитковий мінімум українця може пройти 1.5 років і більше. Якщо Вас зацікавили такі програми клікання - наведемо приклад пари сайтів, які відповідають на питання, як заробити в інтернеті. МИ НЕ РЕКОМЕНДУЄМО ЦИМ ЗАЙМАТИСЯ, а наводимо їх лишень в інформаційній корисності. Palmbux — це закордонний сайт, як стверджуює один із блогерів, він на ньому заробляв і йому вдалося отримати від них гроші. WMmail.ru - ще один сайт, який платить за кліки, він Російський. Автор статті про свої пригоди клікання стверджує, що йому теж вдалося на ньому заробити. Ми скептично ставимося до такого методу заробітку в інтернеті, оскільки ще не зустрічали живу людину, яка наклікала б собі статки або на будинок і, найголовніше, отримала взагалі свою заробітню плату, за кожен такий клік. В основному, все закінчується на тому, що Ваші віртуальні, наклікані гроші, так і залишаються віртуальними.

Як заробити в інтернеті на соціальних мережах

Все частіше в мережі можна зустріти вакансію — адміністратора соціальних мереж. Це дійсно може стати одним із додаткових прибутків, але, скоріш для жінок, які в декреті. Все, що необхідно робити це додавати, підтримувати зв'язок із користувачами спільноти. Наприклад, магазин має свою спільноту в соціальних мережах “Вконтакті” або “Фейсбук” - там є 400 чи більше людей, що її відвідують чи ставлять запитння. На них комусь потрібно відповідати, з ними комусь потрібно спількуватися, оновлювати стрічку новин — цим і займається адміністратор в соціальних мережах. Їх ще називають SMM – менеджери. За цю роботу пропонуюь — 3000 — 4000 гривень. Умови праці — вміння добре розбиратися і корисутватися методами і способами просування в соціальних мережах. Збільшення продажів і розвиток бренду. Хай Вас не лякають такі умови. Всьому цьому можна навчитися, якщо простежити тиждень за соціальною мережею одного з магазинів. Головне розуміти, що власнику магазина потрібно заробляти гроші — цим повинні займатися ви в онлайні.

Заробити гроші в інтернеті — пропонують і на платних опитуваннях

Коли Ви домовилися з компанією, що надає такі послуги — Ви залишаєте свою поштову скриньку, на неї і приходитимуть такі платні запитання. На місяць одна компанія буде надсилати близько 5 опитувань. Тому, щоб заробити в інтернеті на таких послугах якусь вагому суму — треба зареєструватися в багатьох дослідних компаніях. І для таких опитувань, та й взагалі, для заробітку в інтернеті Вам необхідно буде завести інтернет-гаманець. Перелік пари компаній, як стверджує один із блогерів на них він заробляє від 0,5 до 15 доларів за заповнену анкету. Profi Online Research Opinion - у цієї компанії працює система, за якою Ви отримуватимете бали, які можна перевести після отримання 100 — на свій мобільний рахунок, гаманець, чи на благодійні цілі. SurveySavvy - англомовний сайт. Оплата за відповіді на одну анкету досягає 5$.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка