Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

«Заселяє» сусідню землю: на Київщині кладовище стає ближчим до будинків

03.07.2019 10:02
2608
 
Наша читачка, жителька Київщини, скаржиться на те, що кладовище почало "заселятися" на земельну ділянку, яка межує з її будинком. Вона запевняє, що на її скарги ніхто з чиновників не реагує.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

"Я, Шевченко Віра Іванівна, 1953 року народження, все своє життя проживаю у с.Русанів, Броварського р-ну,Київської обл. у батьківській хаті, яка побудована у 1954 році. Біля нашого будинку знаходиться ділянка землі, на якій ще раніше колгосп вирощував сільськогосподарські культури. За цим полем (на розмежуванні вулиць Пролетарської та Гагаріна) 250 метрів від мого будинку знаходилось кладовище. Десь у середині 90-х років кладовище почало «заселятись» вже на цю земельну ділянку, що межує в тому числі і із моїм будинком та з роками все ближче і ближче. На сьогоднішній день відстань від хати до кладовища зменшилась до 120 метрів і відповідно швидко продовжує зменшуватись, так як поховання відбувається хаотично. Мій будинок крайній по вулиці, до інших будинків територія кладовища менше 40 метрів. Неодноразово зверталась до місцевої влади з питанням, які є дозвільні документи на розташування кладовища в цьому місці, огородження його, виділення земельної ділянки під кладовище у іншому дозволеному для цього місці. Відповідей мені не надали. Ні кадастрового номера, ні меж кладовища немає. Відбувся тендер на загорожу кладовища, але по «не зрозумілим причинам», щоб не закривати кладовище, роботи припинені. Земля, яка була виділена під нове кладовище «передана» місцевим олігархам, тому на мої звернення і скарги ніхто не реагує. Отримую лише відписки. В с. Русанів – є тільки закони і правила місцевих олігархів… Прошу Вашої допомоги у вирішенні цього питання - правомірності розташування кладовища на цій території та розширення його далі, а також вказати місцевій владі про норми віддаленості кладовища до житлового будинку", - написала Віра Іванівна до "Електронної книги скарг України". [sociallocker id=10854]0988349098sheva02102000@ukr.net[/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка