Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Жінку обдурив інтернет-магазин: вона не може повернути значну суму грошей

03.07.2019 15:02
3352
 
Наша читачка купила на одному з інтернет-сайтів мінісигвей. Він виявився неякісним, але повернути його жінка не змогла. Магазин на телефонні дзвінки не відповідає, а їхня адреса – недійсна.

ОСЬ ТЕКСТ СКАРГИ:

«Зміст мого повідомлення - шахрайство в інтернеті. Я придбала в інтернет-магазині giroskuter.net.ua дитині на день народження мінісигвей, вартістю 8 тис. грн., він виявився дуже поганою підробкою. На мої численні скарги та прохання замінити на товар належної якості або повернути гроші – повний ігнор співробітниками магазину. На телефонні дзвінки з мого номеру телефону вони не відповідають, коли я дзвоню з інших номерів, то вони відповідають, але як тільки чують з якого питання, то швидко кидають слухавку. Адреса виявилась не дійсною, ФОПа, на якого зареєстрований магазин, в єдиному реєєстрі немає. Коли вдається їм додзвонитися і починаєш їм ставити провокаційні питання, наприклад, їх реквізити, то вони також кидають слухавку. Я звернулась за допомогою в головне управління по захисту прав споживачів, але там мені відмовили, так як, адреси магазину не дійсні і їм немає куди виїзджати з перевіркою, а розшуком вони не займаються. Я звернулась в поліцію, але і там мені відмовили, сказали прямо, що займатися даним питанням не будуть. Я запропонувала їм зробити фіктивне замовлення, і коли кур'єр доставить товар, то допитати його (де їхній офіс, склад і т.д.), адже я впевнена, що кур'єр саме від цього магазину і замовлення магазин продовжує приймати, адже це гарна можливість піймати шахраїв. Вони мою заяву навіть не зареєстрували. Виявляється, що місія громадян полягає тільки в сплаті податків та ходити голосувати, а захистити наші інтереси нема кому. Замкнутий круг. Тоді ми самі вирішили замовити "фіктивну" доставку аналогічного товару, але диспетчер Вікторія повідомила, що тепер у них доставка виключно «Новою Поштою». Прикро, що вони продовжують працювати, дурити людей, а допомогти їх викрити ніхто не хоче!!!! Тому я і вирішила звернутися до Вас по допомогу, можливо Вас зацікавить вищезазначений факт і Ви погодитесь провести журналістське розлідування ти викрити шахраїв», - написала пані Олена до «Електронної книги скарг України». [sociallocker id=10854]0931674888ivanichenkooyu@ukr.net[/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка