Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Жительці Миколаєва розбили голову стаканом у одеському нічному клубі

14.08.2019 12:24
2783
 
Жителька із Миколаєва розповіла свою історію про побиття 13 серпня в одному з одеських нічних клубів «Трумен» та заявила, що на неї напала відвідувачка закладу та розбила  їй голову стаканом. За словами дівчини, вони з подругами сиділи за столиком, а за ними знаходились незнайомі хлопець та дівчина, яким, певно, не вистачило місць. Вони розпивали алкоголь, а після цього розбили склянку і почали ставити свій посуд на їх столик.

І ось що пише постраждала:

"Ну я так посмотрела на них, замечания не делала, конфликта не было никакого, просто позвала официанта и попросила, чтобы он убрал и объяснила ему, что люди ставят на наш стол грязную посуду. Официант сделал им замечание. После того, как он ушел, я наклонилась к подруге и не видела, что происходит сзади. Девушка взяла бокал стеклянный, вылила на меня свой напиток и сразу ударила бокалом по голове. Он разлетелся и нанес мне рассечение над бровью и на носу. После этого она полезла ко мне драться, нас растягивали люди, потом прибежала охрана. Я так понимаю, что молодой человек этой девушки заплатил, чтобы ее вывели, но очевидцы, которые нас разнимали, остановили их и ждали приезда патрульных".

Далі дівчина запевнила, що через те, що вона лякала своїм "виглядом" інших гостей закладу, то працівники клубу вивели її разом із подругами через чорний вихід, а охоронник зірвав з усіх дівчат браслети-пропуски.

Далі вона пише:

"Когда я начала поднимать вопрос о том, что начальство хочет скрыть данный инцидент, охранник сначала мне говорил, что есть камеры и все зафиксировано, но под конец разговора я его спросила, сказали ли ему вывести нас и он как бы кивнул. Администрация не удосужилась ни вызвать «скорую», ни оказать первую помощь. У меня заливало кровью стол, а они меня решили вывести на улицу.Скорую вызвали люди они же и говорили, что эта девушка, вероятно, в наркотическом опьянении. Потому что она почему-то нагнулась, взялась за голову и там непонятно было то ли она орет, то ли смеется. Меня посадили в карету скорой помощи, подошел патрульный меня сфотографировал и сказал, что девушка будет на меня встречное заявление писать." - публікує слова Олени "Електронна книга скарг України".Після того, як дівчині надали медичну допомогу, вона звернулась із  двома заявами до поліції, в яких попросила надати їй матеріали "інциденту" з камер відеонагляду у клубі.  
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл. Для цього Вам потрібно увійти або зареєструватися.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка