Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Жмеринкаводоканал змінила реквізити, а людей повідомити забула

07.07.2018 10:29
3041
 
До "Електронної книги скарг України" написав наш читач Костянтин, який скаржиться на менеджемнт Жмеринкиводоканалу, які вирішили змінити розрахункові рахунки, а людей належним чином повідомити про це не вважають за потрібне. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

"У травні 2018 року ДП КП "Жмеринкаводоканал" було перейменовано в КП "Жмеринкаводоканал". Також було змінено розрахунковий рахунок підприємства. Жителів міста про це повідомили у міській пресі, яку мало хто виписує. Протягом травня 2017 березня 2018 року я сплачував послуги з водопостачання та водовідведення за старим р/р. Лише у березні 2018 року я випадково дізнався про це. При тому, що контролер водоканалу двічі на місяць залишає у мене в дверях записку з проханням повідомити покази лічильника. Написати у цій записці про зміну рахунку водоканал не додумався, а скоріш за все це була одна з шахрайський схем цього підприємства, ціллю якої є накопичити кошти на старому рахунку та зобов`язати заплатити ще й на новий рахунок. Більш того у жовтні водоканалом було збільшено ціну за воду та водовідведення до 34 грн. 51 коп. Борг мені нарахували з травня 2017 по березень 2018 по новій ціні у сумі 1967,07 грн. Я сплатив на новий рахунок 394,16 грн за період травень-вересень 2017 року (стара ціна) та 862,75 грн. за період жовтень 2017 -лютий 2018 років (нова ціна), одночасно звернувся до ПриватБанку з проханням повернути мені кошти у сумі 773,16 грн. помилково перераховані на старий рахунок. Банк погодився при умові, що кошти їм поверне КП "Жмеринкаводоканал". До цієї пори кошти не повернуті. З березня поточного року я регулярно сплачую водоканалу на новий рахунок через Приват-24, але мій, так званий борг, чомусь постійно збільшується. Водоканал погрожує подати на мене до суду за заборгованість. Прошу Вашої допомоги. До скарги маю квитанції про сплату послуг водоканалу. Впевнений, що я не один, з кого водоканал хоче здерти подвійну оплату. Інші мешканці міста покірно сплатили "борги". З повагою Костянтин Москалюк", - написав він. [sociallocker id=10854]Ім'я: Костянтин Тел.: +380673078484 Email: moskalyuk55@meta.ua[/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка