Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Золота історія. Як продавці “ювелірки” дурять клієнтів

25.08.2013 14:37
7554
 
Історія нашого читача чітко характеризує українське бажання заробити на споживачахНа "Електронну книгу скарг України";) написав Alexander Noalcer. Його історія може стати прикладом, куди не слід звертатися, щоб перевіряти золото. Лист ми переклали, оригінал буде нижче, російською мовою. “Ми надумали з дівчиною обміняти два золотих кільця на одне нове, яке нам сподобається. Для такого бартеру обрали ТЦ “Аркадія”, що знаходиться в Києві на вул. Борщагівська, 154 (біля індустріального мосту). Підійшли до жінки, у якої стояли терези, дізнатися умови обміну. Для нас умови підійшли, вже навіть придивилися кільце, на яке хотіли обміняти свої. Після цього жінка -продавчиня попередила, що по їхніх умовах кільця потрібно розпиляти. Ми ж на 100% переконані, що вони золоті, тому без жодних вагань погодилися на цю процедуру. І навіть не насторожила нас розповідь цієї жінки про те, як часто приносять люди їй “підробне” золото. [caption id="attachment_13087" align="aligncenter" width="600"]Графіка: "ЕКСУ" Графіка: "ЕКСУ"[/caption] Ну, наші кільця почали безпощадно різати і кришити плоскогубцями(!) Опустила перше кільце в якийсь розчин кільце і одразу сказала, що це не золото, щось у неї там потемніло. Потім друге, - висновок такий самий — підробка! Навіть не передати наш стан... Ці кільця — подарунок від близьких, важко повірити, що вони могли подарувати підробку. Ця жінка взяла залишки виробів і підвела до своєї колежанки. Та підтвердила, що кільця не золоті, а “...Тільки з напилення. Всередині інший метал”. Перша жінка загорнула в папір шматки і вручила їх нам зі словами: “Хтось Вас оманув!” Збентежені ми пішли на вихід. На наступного дня ми, із залишками кілець, поїхали в інше місце — якийсь магазин ювелірного заводу, який знаходиться біля залізничного вокзалу. Там чесно розповіли експерту вчорашню "трагедію". Вона взялася робити перевірку різними методами ( і мокання в розчин, і спилювання), підключила ще інших своїх колег, загалом приділила перевірці нашого "брухту" максимальну увагу. Вердикт - 100% золото. І одне, і друге кільце! У цьому магазині ми обміняли його на нове красиве кільце за схемою 1 на 1, і щасливі поїхали додому.

Завіса!

Експерти з цього другого магазину, послухавши нашу історію, припустили, що продавець з ТЦ Аркадія просто розраховував на те, що ми, засмучені тим фактом, що кільця були золотими, залишимо "сміття" у неї. А можливо і купимо за готівку нове кільце, тому що перед цим вже підібрали і приміряли вподобане.

Звернення:

“Надумали с девушкой обменять два старых золотых колечка на одно новое, которое понравиться. Поехали в ТЦ Аркадия, что на ул. Борщаговская, 154 (возле индустриального моста). Подошли к женщине, у которой стояли весы, узнавать условия обмена. Условия показались нормальными (1 грамм меняется на 1 гр.), да и кольцо присмотрели, на которое собирались обменять старые. После этого женщина-продавец предупредила, что по их требованиям кольца распиляют, разрежут с нескольких сторон и если вдруг это подделка, она ответсвенности не будет нести. Мы настолько были уверены в 100% золоте, что спокойно согласились. Не насторожили нас и рассказы той женщины про то, как много людей приносит ей постоянно "поддельное" золото. Вообщем наши колечка начали нещадно резать и крошить пласкогубцами (!). Вмокнула первое колечко в какой-то раствор и сразу сказала, что это не золото (что-то там потемнело). Потом второе - итог тот же самый. То, что мы были в легком шоке - ничего не сказать. Эти кольца - подарки от родных, сложно было поверить в то, что они подарили бы подделку. Эта женщина взяла остатки некогда красивых изделий и провела нас к коллеге рядом. Та подтвердила, что кольца были не золотыми, а "только с напылением. Внутри другой металл". Первая женщина замотала в бумажку кусочки и вручила нам со словами "Вас нажучил кто-то!". Обескураженные мы пошли на выход. Примечание 1. Продавец изначально была настроена недружелюбно, она даже не хотела взвешивать наши кольца пока мы не подберем что-то себе на обмен. Как только мы передали в ее руки кольца, она мометально выразила сомнения в том, что это настоящее залото. После проверки, когда я сказал своей девушке о том, что возможно эти остатки примет ломбард, продавец резко встряла в разговор словами "Никто у вас ЭТО уже не примет" На следующий день мы, с остатками колец, поехали в другое место - магазин какого-то киев. ювелирного завода, находится возле жд вокзала. Там честно рассказали эксперту вчерашнюю "трагедию". Она взялась делать проверку различными способами (и мокание в раствор, и спиливанием), подключила еще других своих коллег, вообщем уделила проверке нашего "лома" максимальное внимание. Вердикт - 100% золото. И одно, и второе кольцо! В этом магазине мы обменяли его на новое красивое кольцо по схеме 1 на 1, и счастливые поехали домой. Занавес! Эксперты с этого второго магазина, послушав нашу историю, предположили, что продавец с тц аркадия просто рассчитвали на то, что мы, расстроенные тем фактом, что кольца были не золотыми, оставим "мусор" у нее. А возможно и купим за наличку новое кольцо, потому что перед этим уже подобрали и померяли понравившееся”.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка