Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Зупиніться, не вбивайте українські степи" в мережі говорять про наше "золото", яке вбивають

11.07.2019 09:36
2065
 
Степи - найпотужніша екосистема, яка здатна запобігти змінам клімату. Диких степ - це ліс навпаки, проте його залишилось зовсім мало, не більше 1-4% і експансія на його розорювання та засаджування деревами продовжується.
Степ критично важливий не тільки для унікального біорізноманіття, але й для впливу на клімат. Здатність зберігати вуглець - це цінна екологічна функція в сучасних кліматичних умовах. Вуглець, який виділяється як природною, так і людською діяльністю, такою як спалювання вугілля для створення електроенергії, що на виході стає парниковим газом, який накопичується в атмосфері Землі. У своїх доповідях Міжнародна група з більш ніж 2000 кліматичних дослідників з усього світу, підтверджує, що збільшення парникових газів викликає зміну клімату, що призводить до підвищення рівня моря, більш високих температур і зміни дощів. У степах поглинання вуглецю відбувається під землею, де коріння може проникати в грунт до глибини 4 м і більше. Степи можуть зберігати значно більше вуглецю під землею, ніж ліс може зберігати над землею. Насправді, наші дикі степи колись були основою поглинання вуглецю в світі - набагато більшою, ніж тропічні ліси Амазонки - і їх розорювання мають руйнівні наслідки. Наша країна б’є всі рекорди по вирощуванню та експорту зернових та олійних культур, проте ціна цих рекордів полягає у розорюванні величезних площ, руйнуванні екосистеми і вивільненні вуглецю. Ми самі прискорюємо зміни клімату, проте шалені бонуси з цих колосальних площ отримує всього кілька власників холдингів, а не місцеві громади. Та їм цього недостатньо, розорювання ведеться на межі останніх заповідних шматочків, а решта площ чомусь намагаються засаджувати незрозумілими деревами, виконуючи європейські нормативи по озелененню за рахунок степових площ. Хоча очевидно, що степ більш ефективний, якщо його просто залишити і повернути туди парнокопитних.
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка