Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"12 годин у скафандрі та сон на підлозі" - умови, в яких щодня перебувають медики, борючись з COVID

03.11.2020 12:19
484
 

Пацієнтка однієї з житомирських лікарень розповіла про важкі умови, в яких щодня перебувають медики, лікуючи хворих на СOVID-19 та нагадала, що не варто сприймати пандемію за фейк, адже небезпека досі поруч.

Звернення:

"Знаєте, я оце читаю різні протоколи лікування від Covid-19, як надувати кульки, пити конячу дозу цілющої трави, не погоджуватись на антибіотики, їсти лимон і мелатонін разом. Смішно. Смішно, бо одразу бачиш страх перед тим, чого людина не пережила ще, а лише почула. Це як у 90-ті був журнал "Однокласник", де були цінні поради про те як "не влюбитися в сусіда" та "як правильно танцювати", всі читали і вважали, що ставали великими спеціалістами в сферах любові та танцю.

Covid-19 у кожного проходить специфічно. У когось спина болить, комусь брова чешеться, а когось на другий день не спасають. Як і наявність смаку та нюху. У мене, наприклад, нюх був постійно, а смак їжі був такий, ніби все морською водою оброблене. Солоне, приторне та відчуття якихось водоростей на зубах. Цілих 15 днів. Лікарня. Я от дивлюсь у вікно зараз і бачу точно тих, хто там був чи хто перехворів. Вони у масках і на соціальній дистанції. Бо пережити жах задишки, ліжок в коридорі з хворими, які ледве очима водять, цілодобових крапельниць, коли руки німіють від того, що поворушити не можеш і мурашки по тілу сприймаєш як радість, бо живий ще. Лікарі та медсестри. О, це окрема тема. Але низький уклін Марія Місюрова та її команді, які змогли організувати цей потік хворих і швидке реагування медперсоналу, постійну увагу та підтримку кожному.

Уявіть: Ви у скафандрі 12 годин. Є лише очі. Медичний одяг не провітрюється, тобто Ваш піт з Вами, його навіть витерти не можна, бо руки в гумових рукавичках. Ви мокрі, постійно бігаєте з палати в палату, бо в кожній із палат є хворі, у яких за 40 температура і треба крапельниці. Постійно. Я вночі вийшла в туалет. Перед ним на підлозі, обнявшись, спали 2 медсестрички. Бо лягати нема де, кожен куточок відділення з хворим, тому і лягли на пару хвилин, втомлені. В скафандрах та гумових рукавичках. За секунду вони вскочили з питанням чи все "ок" у мене. Я навіть сказати не змогла, кивнула.

Бо це реальність. Реальність наших лікарень та лікарів. Постковідне відновлення. Температура 34-35, тиск 80/40. Спиш постійно, єдине, що вже не від температури. Вчора самостійно змогла зробити собі чай та занести в кімнату. І це перемога! Кажуть, що не такий страшний Covid-19, як наслідки. Поки у мене стадія відновлення і вона ще тримає мене в ліжку. Одягайте маски! Тримайте дистанцію! Лікарень у нас мало, лікарі теж люди, хворіють так само. Бережіть себе та рідних! Covid-19 існує. Попри всі масонські заговори та домовленості. Попри всі наші вірування в те, що мине легко і що " мене це не стосується." - публікує слова Ірини Яцик "Електронна книга скарг України".

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
Медики хочуть вийти під Верховну Раду і нагадати "верховодам", як це - працювати за копійки
 
Стрічка