Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Активісти закликають мерію припинити варварське кронування дерев у Житомирі

23.02.2021 13:54
31
 

Громадська організація "Житомир, дій" закликає комунальників та владу міста припинити варварське кронування дерев на вулицях Житомира. Відповідне звернення було опублікувано у соцмережі.

Звернення:

"Відрізати б вам руки! Це є перша думка, коли бачиш "піклування" житомирських зеленбудівців деревами. Те що відбувається, називають «глибоким омолодженням дерев», «формувальною обрізкою крони», рідше – топінгом. Трохи роз”яснимо:

За даними Міжнародного товариства Лісівництва (ISA), «топінг» - нерозбірливе урізанням гілок дерев до стовбура або бічних гілок, які не є достатньо великими, щоб взяти на себе основну роль в житті дерева.

Обрізка крони порушує прийняті на національному рівні стандарти, щодо належної обрізки дерев, і серйозно шкодить їхньому життю. Топінг є найгіршим, що можна зробити для здоров'я дерева Бездумне обрізання крони змушує дерево голодувати, знижує його можливість виробляти поживні речовини необхідні для життєдіяльності, відтак, робить дерево вразливим до атак комах і хвороб.

Правильно обрізане дерево не потребує такої частої обрізки й житиме здоровішим! Статистично, 84 % збитків від ураганів деревами - результат неправильного догляду за ними, такого як кронування в минулому. Але ж, що значать ті дерева в порівнянні з іншими проблемами міста?

Ви дійсно так думаєте? Свого часу індіанські вожді сказали, що коли зрубають останнє дерево, з якого попередньо впаде останній лист – людство зрозуміє, що гроші не можна їсти! В нас є шанс зрозуміти це сьогодні, прокинутись від анабіозу та припинити нищити Світ наших дітей! Кожен з нас відповідальний за власне «завтра», та ще більша відповідальність лежить на тих, кого обрано керувати!

Отже, Сергій Сухомлин, ви та ваші підлеглі відповідальні за те, що місто перетворюється на сіру пустку, а не обіцяний комфортний Житомир. Вимагаємо: заборонити кронування дерев! #досить_пиляти_житомир. Прийміть відповідне рішення та покажіть обличчя людини, яка головує «озелененням» в місті.

Ми навчимо її користуватись Ґуґлом, пояснимо слово “арбористика”, познайомимо з людьми, які її практикують. Аби припинити кронування треба діяти! Додавайте в коментарях світлини бездумно кронованих дерев, тільки жителі міста здатні його змінити! Ми маємо для цього рішучість та можливість.

Відео з конструктивними рекомендаціями щодо арбористики від Олександри Сладкової, очільниці управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради, в посиланні першого коментаря."

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка