Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Батьки школярів вимагають скасувати дистанційне навчання

04.11.2020 19:24
37
 

"Шановне Міністерство освіти та науки України! Звертаємося до вас з величезним проханням - скасовувати дистанційне навчання для всіх учнів, всіх загальноосвітних шкіл! Діти повинні ходити до школи, навчатися, спілкуватися зі своїми однолітками. Батькам та дітям дуже важко перебувати на дистанційній освіті. Діти не зможуть здобути повноцінні знання, знаходячись вдома. Перша причина - соціальна. Дистанційне навчання ідея непогана, але непогана для тих людей, які вже дорослі (студенди або ж люди, які здобувають другу освіту тощо).

Але діти, це дуже уразливі особистості, їм потрібно набувати навички спілкування з однолітками, освоювати правила поведінки в соціумі. Вдома, сидячи постійно за комп'ютером чи іншими гаджетами, цих навичків вони не здобудуть. Друга причина - функціональна. Вчителі не зможуть передати всю суть уроку чи теми через комп'ютер, чи взагалі тільки дав завдання на сайт школи, без роз'яснення матеріалу. Адже дуже важливо для дитини, дух школи, коли навколо гурт, однолітки та однодумці.

Тоді і урок, і тема запам'ятовуються краще, і життя як в школі, так і поза нею, стає набагато цікавіше. Допомагати вчителям можуть батьки, але батьки, не вчителі. Вони можуть дати любов, родинний затишок, турботу і підтримку. АЛЕ вони не дадуть ЗНАННЯ, ті які дає школа. Вони не зможуть правильно розказати і правильно донести до дитини, ті чи інші теми уроків, як це вміють вчителі, з багаторічним досвідом роботи саме в класах. Третя причина - технічна. Не всі зможуть мати якісний зв'язок для дистанційного навчання. А якщо в сім'ї двоє чи більше школярів різного віку, і тільки один комп'ютер? Коли навчатися другій та третій дитині, якщо заняття ідуть одночасно? І хто виділить кошти на ще один пристрій для одночасного навчання всіх дітей родини? І навіть, коли з інтернетом все добре, то діти і так постійно знаходяться з гаджетами в руках. З введенням дистанційного навчання, діти просто будуть "жити в телефонах". І нехай підтвердять медики, що таке "життя в телефоні чи комп'ютері" погано вплине на фізичне та емоційне здоров'я дитини.

Четверта причина - матеріальна. Коли дитина ходить в школу, вона знаходиться під наглядом вчителів, і батьки з впевненістю можуть йти працювати і заробляти гроші для сім'ї, платити податки. А коли дитина буде вдома, то батькам, більшою мірою мамам, потрібно буде залишатися вдома займатися дистанційним навчанням з дітьми. Тоді постає питання, коли мамам працювати, якщо вони на 80% виконують працю вчителів? "Дистанційно!" - відповісте ви. Але не всі організації готові перевести таких мам на віддалену роботу. Та більше, деякі роботодавці просто звільнять таку маму. І що тоді робити? "А тато?" - запитаєте ви. А якщо немає тата? А якщо жінка сама виховує двох або більше школярів? Що робити такій мамі? Добре, коли в сім'ї всі на місці, проте татової заробітної платні можливо і не вистачить для забезпечення всієї родини.

Адже комунальні платежі, продукти харчування, послуги в нашій країні коштують дорого, і на середню заробітню платню на одного, жити такій сім'ї з дистанційним навчанням буде дуже тяжко. А коли вдома проблеми з грошима, то це і сварки, і насилля, і розлучення. А діти? Тоді вже постане питання не як дистанційно навчатися, а як просто вижити дитині в сім'ї. Звичайно, змодельовано, можливо, найгірший розвиток подій, і у кожного з нас будуть свої особисті чотири причини, але Шановне Міністерство освіти та науки України, Шановні парламентарі, Шановний Президент України, будь ласка, скасуйте своє рішення та відновить очне навчання в загальноосвітніх школах.

Ми всі розуміємо, що вірус це страшно і погано, що ви намагаєтесь від нього нас вберегти, але чи такою ціною потрібне це вбереження, чи ціною освіти майбутнього покоління?! Ми всі знаємо, що ви розумні люди, що ви знайдете інший вихід з цієї ситуації. Або ж ШКОЛА - це не тільки знання навчальних предметів, а й взаємодія дітей між собою, вміння працювати в колективі, відносини з викладачем. Замінити живого вчителя не зможе жоден комп'ютер, ніякі онлайн-уроки по телебаченню. Головна проблема - це "карантинне відключення" соціальної функції школи." - публікує слова Олени Халіної "Електронна книга скарг України".

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка