Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Дозволив своєму партнеру скупити купу каналів" - Порошенка звинуватили у співпраці з Медведчуком

09.02.2021 14:49
95
 

Мовна активістка та письменниця звинуватила п’ятого президента України Петра Порошенка у колабораціонізмі з Віктором Медведчуком. Самі українці не вбачають у закритті телеканалів виключно "патріотичну" мету, адже розуміють, що прийняти таке кардинальне рішення владу змусили обставини.

Звернення:

"Ого. Оце зелена влада утнула. Заборона антиукраїнської пропаганди антиукраїнськими медведчуківсько-путінськими каналами телебачення - це правильне рішення РНБО. Ми дуже довго чекали такої заборони від попереднього патріотичного президента - і не дочекалися.

Мабуть і не логічно було від нього чекати такого рішення, бо це ж він дозволив своєму партнерові мертвечуку скупити купу каналів, напевне ж не для того, щоб їх забороняти. На цих каналах влаштовували справжню психологічну катівню для українців і стирали на пил за українські погляди.

"Як ви це витримуєте, пані Ларисо?" - питають часто дописувачі після етеру. Та як. Недавно закінчила етер (уже вдома) викликом швидкої і лікарнею. Така наша ціна за наші погляди. Ну добре, що не вбивають на місці. Що каже попередній? Що не міг запровадити заборону, бо виборча кампанія почалася?

Хе-хе. А мовний закон стримувати всю свою каденцію - і лише під виборчу кампанію ухвалити зміг же. Отже, минула патріотична влада не ухвалила довгоочікуване рішення по мертвечуківських каналах - погана зелена влада ухвалила. Чудасія, та й годі. Не сильно зачаровуюся зеленими, є у них і погані рішення. Але це - гарне.

Дуже хочеться сподіватися, що Зеленський і Верховна Рада на цьому не зупиняться і зроблять ще один несподіваний крок - ухвалять закон про антиукраїнську діяльність, колаборантство і сепаратизм. Ото вже точно всіх подивують." - публікує слова Лариси Ніцой "Електронна книга скарг України".

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка