Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Їх жлобству немає меж!": вінничанин розповів, як Київстар обдурив його майже на 400 грн

06.01.2021 12:50
1116
 

"Київстар дістав всіх своїм жлобством. Настав і мій черед обуритись Київстаром. Мабуть багато з вас стикнулась з тим, що з 1 січня Київстар відмінив більшість тарифів і автоматично перевів користувачів на інші. Але жлобство Київстару зашкалює! Мій офісний телефон був на тарифі, здається 75 грн за 4 тижні. Найближчий новий тариф - 125 грн.

Але Київстар вважає, що нам зручніше буде інший тариф за 175 грн, на який і перевів автоматично! Я за офісним телефоном не слідкую, а менеджер якось не здогадався мене попередити, що тариф змінюється одразу з 75 на 125 грн. Виявилось, що це і на краще!

Бо коли на мій особистий номер прийшло повідомлення, що мій тариф за 180 грн буде змінено на "більш зручний для мене" за 225 грн, я проаналізував свої потреби і дійшов висновку, що мене влаштує тариф Смарт за 150 грн. Подав заздалегідь заявку на зміну тарифного плану з 1 січня. Вартість за перехід - 35 грн.

Напередодні отримав ось таке повідомлення: "Нагадуємо, у поточному місяці Ви подали заяву для зміни тарифу на Smart. Заявка буде виконана 1-го числа та буде знято плату за місяць 185 грн." Я поклав на рахунок необхідну суму - 150 за тариф і 35 за заміну тарифу (це я так вважав). А 1 січня отримую повідомлення: "-197,78 грн - залишок на рахунку станом на 08:56 01.01.2021.".

Тобто на 31 грудня я мав позитивний баланс більший за 185 грн, а на наступний ранок від'ємний на 198 грн! Загалом з мене зняли 385 грн! Це за що? А виявляється, що крім вартості за перехід =35 грн з мене ще вирахували (увага!) абонплату за зміну тарифу - 150 грн! Ну і вартість самого тарифу, звичайно ж, 150 грн. Як вам таке жлобство?

Якщо я не захотів безкоштовно перейти на більш дорогий тариф, то за перехід на більш дешевий тариф мушу заплатити 185 грн! Що ще можна сказати про цього "лідера" стильникового зв'язку стосовно чесності, порядності і поваги до клієнта зі стажем більше 20 років користування його послугами? А на фото черга "на розборки" до представників Київстару у перший робочий день - 2 січня 2021 року!" - публікує слова Олексія Вартан'яна "Електронна книга скарг України".  

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка