Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Коронавірусний бізнес: Антимонопольний комітет звинуватили у безконтролі цін під час пандемії

31.05.2021 19:42
6
 

Карантин та коронавірус спричинили масштабний злам в економіці і українці опинились на межі "виживання". Здавалося б, громадяни мали отримувати допомогу від держави, а натомість отримали ще вищі житлові тарифи та ціни на продукти. Наступне звернення саме на цю тему.

Скарга:

"Коронавирусный бизнес". Что происходит с ценами на продукты. В Украине резко подорожали продукты питания. Продавцы оправдывают происходящее жесткими карантинными мерами и падением гривны.

Эксперты уверяют, что причины совсем иные. За последнюю неделю в магазинах резко подорожали практически все продукты. Соцсети переполнены гневными постами украинцев.

Отреагировал на происходящее Антимонопольный комитет, правда, несколько своеобразно. «В течение последних дней мы наблюдаем рост розничных цен на некоторые продукты.

"Антимонопольный комитет фиксирует эти факты, осуществляя ценовой мониторинг по всей стране, анализируя сообщения в прессе и обращения граждан в органы АМКУ», - отмечают в комитете.

А «наблюдает» он следующее: в некоторых регионах - каких именно, не уточняет - с начала марта цены на гречневую крупу выросли более чем на 50%, пшено - на 24%, сахар - на 16%. Значительное повышение цен АМКУ зафиксировал и в «некоторых» розничных сетях на овощи.

Почти на 60% подорожал картофель, вдвое поднялись цены на лук и морковь. Еще одно важное заявление комитета:

"Для выявления нарушений законодательства о защите экономической конкуренции, АМКУ требует от ритейлеров предоставлять полную информацию о закупочных и розничных ценах на крупы, хлеб, сахар, муку, самые популярные виды мяса, овощи и тому подобное".

Логичен вопрос: и что дальше? Долго ли комитет будет собирать информацию, чтобы отреагировать на подорожание продуктов?".

В зв'язку з вищенаведеним, прошу Президента України негайно розпустити Антимонопольний комітет України за злочинну бездіяльність щодо спекулятивного підвищення цін в період епідемії коронавируса;

Необхідно сформувати новий дієвий склад Антимонопольного комітету України" - публікує слова Микола Ісаєва "Електронна книга скарг України". 

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка