Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Львівська волонтерка обурилась діями лікарів, які виписують хворих на Covid помирати від задухи

13.04.2021 14:29
282
 

Львівська волонтерка обурилася діями медиків, які виписують з місцевих лікарень пацієнтів з Covid недолікованими, не попереджуючи про це рідних тяжкохворого.

Звернення:

"Для тих, хто образився, не зрозумів, і вирішив, що я хейчу лікарів і почав робити з того істерику. Пост про те, що перш ніж виписувати кисневозалежного, треба сказати, що потрібен кисень на дому і дочекатися, поки родина хворого той кисень знайде.

А не виписувати, навіть не сказавши про це. Навіть якщо це паліатив. Тим більше, якщо паліатив. І дякую тим лікарям, які це розуміють і поводяться з кисневозалежними хворими чесно і людяно.

Нас виписали з лікарні, але татові злесатурація низька, чи можете дати концентратор? Яка сатурація зараз? 82-84? Що? Коли вас виписали? Нині. Лікар був в курсі, що така сатурація. Таких розмов у мене нині декілька.

Нас виписали - сатурація 86. Нас щойно виписали з реанімації, ми вже дома, сатурація падає до 85. Бабусю виписали, нині сатурація 82-80, поставте нас на чергу на концентратор. Нас виписують, без кисню 76. Як?  Ну от як таке може відбуватися?

Лікарі, які виписують таких хворих додому не впевнившись, що родина дістала кисень, не сказавши, що кисень потрібен, чим ви при цьому керуєтеся? Хворі можуть цього не знати чи не розуміти, но ви ж то розумієте. 

Ну невже важко спочатку сказати «знайдіть концентратор і ми випишемо хворого». А не виписувати з реанімації в поля, щоб людина там помирала від задухи. Для мене це просто за гранню. І можете на мене сильно образитися всі, але я це напишу.

Якщо вас чи вашого родича виписують з лікарні і сатурація менше чи дорівнює 90 (без кисню, через 15 хв без маски) спочатку найдіть кисневий концентратор, щоб хворий міг безпечно одужувати дома, а вже потім виписуйтеся" - публікує слова Наталії Ліпської "Електронна книга скарг України". 

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
Медики хочуть вийти під Верховну Раду і нагадати "верховодам", як це - працювати за копійки