Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Лвів'янин розповів, як трейдер-аферист обдурив його на 2,5 тисячі доларів

07.04.2021 14:57
216
 

"Будьте обережні, щоб ваші рідні та близькі не постраждали від цього афериста! Цей аферист десь у Львові. Пропонує навчання, торгівлю на міжнародних фінансових ринках (Trading). Входить в довіру, бере кошти і зникає!

Не соромиться брати кошти, у жінок та навіть у людей з інвалідністю. Цей «шакал» шахрай - Громик Олександр Анатолійович 23.03.1982 р/н. Народився і прописаний у Вінницькій обл. С. Івашківці. Шаргородського р-н.

Вітаю усіх, хто це читає! Мене звуть Колмиков Володимир. Познайомився я з Громиком Олександром, коли проходив навчання в Европейській Консалдинговій Групі, скорочено (ECG), офіс у Львові. Навчає трейдингу. Працюють спільно з брокером Pelliron.

Громик, був на той час керівником офісу, увійшов в довіру. Підкупило те, що він був деректором великої компанії. Взяв в мене кошти в сумі 2500 долларів з гарантією, що поверне 3000 тисячі доларів. Зараз втік і десь переховується.

Компанія ECG каже - ми за своїх керівників не відповідаємо! (Сміх та й годі). Як пізніше виявилося, я такий не один, в кого Громик Олександр, який обманним шляхом взяв кошти у близько десяти людей. Причому брав кошти і у людей з обмеженими можливостями. В його списку є люди, які ледь ходять, але його і це не зупинило.

В доказ того, що я говорю правду, в мене є розписка від самого афериста Громика Олександра. Зверніть увагу, що він цього навіть не заперечує. На омість говорить, що він по цій схемі, разом з компанією ECG, працював не один рік.

Це він мені сказав вже пізніше по телефону. Шок. Хочу, щоб люди знали в лице цього афериста, щоб від його махінацій не постраждали ще люди. Тому прохання - поширюйте цю інформацію. Хто знає, де переховується цей злодій, прохання повідомити: 067 132 48 20 Володимир. Дякую!

Да, і будьте обережні коли вас запросить ECG на навчання. Особливу увагу зверніть, як вони будуть говорити, на 5-6 день навчання відкривайте рахунок вже, ви вже вмієте торгувати. Відкривайте рахунок у нашого брокера (Pelliron) і відразу пропонують цілу купу бонусів. Один із 100% на депозит і ще багато різного. Їм головне, щоб ви відкрили рахунок, тобто завели свої кошти.

Я нікого не відмовляю, вирішувати звійсно ж вам, але хочу щоб ви знали. Після того, що відбулося в мене з їх керівником, я звернувся з проханням повернути мені мої кошти. На що отримав відмову, мені сказали - ми за своїх керівників не відповідаємо." - публікує слова Володимира Колмикова "Електронна книга скарг України". 

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка