Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

На Миколаївщині чиновники закривають єдиний для діабетиків медцентр, бо він для них "неприбутковий"

14.04.2021 13:13
63
 

"Вже рік бореться за виживання єдиний ендокринологічний центр Миколаївської області, в якому отримують висококваліфіковану допомогу тисячі діабетиків і люди з різними ендокринними захворюваннями.

В рамках сучасної медичної реформи державні чиновники, в своїх діях керуючись принципом "прибуток понад усе", вирішили, що закони людської моралі вторинні порівняно з законами ринку.

Тому головним їх аргументом злиття ендокринологічного відділення з гастроентерологічним є - "відділення неприбуткове". Як результат, очікується створення нового симбіотичного відділення обласної лікарні під назвою "Гастроендокринологія".

І звичайно ж, скорочення медперсоналу і ліжко-місць ендокринологічного відділення. Але ж не потрібно бути медиком, щоб зрозуміти, що гастро і ендо – це різні галузі медицини. Як діабетик з 17-річним стажем, який щорічно проходить курс лікування в Миколаївському ендокринологічному центрі, я давно знайома з медперсоналом відділення.

Я думаю, що кожен пацієнт, який проходив тут курс лікування або звертався за консультацією, погодиться, що всі ці люди, від лікарів і до санітарок, є фахівцями саме з великої літери, до того ж, високопорядними доброзичливими людьми, що особливо цінно для кожного з нас.

І коли бачиш, якій кількості хворих постійно необхідна їх допомога, вважаю просто злочином проти людяності і, зокрема, проти тисяч пацієнтів Миколаївщини, які страждають на ендокринними захворюваннями, здійснення подібного рішення, по суті - знищення відділення ендокринології.

У нинішній час, коли діабет набирає обертів навіть серед молоді, при цьому, як одне з ускладнень СОVID (за даними ендокринологів, практично кожен третій, який перехворів на COVID, отримує в "спадщину" цукровий діабет, який вимагає призначення цукрознижуючих препаратів і навіть інсуліну).

І коли практично у кожного з нас є знайомі або члени сім'ї з ендокринними проблемами, до якої міри цинізму повинні дійти люди, що представляють державну владу, позбавляючи своїх співгромадян можливості отримувати кваліфіковану медичну допомогу, віддаючи пріоритети ринковому прибутку, а не нормам людської моралі і турботі про суспільство, завдяки якому вони і знаходяться при владі?

Невже держава, що претендує на звання гуманної, може дозволити здійснитися такому відверто нелюдському акту? Звертаюся до небайдужих громадян із проханням допомогти зберегти наш еднокринологічний центр, де лікуються тисячі жителів області" - публікує слова Оксани Ковалевської "Електронна книга скарг України". 

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
Медики хочуть вийти під Верховну Раду і нагадати "верховодам", як це - працювати за копійки