Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Небезпечний TikTok: популярна серед молоді соцмережа "кишить" негативним контентом

27.01.2021 11:09
65
 

Найпопулярніший серед підлітків додаток TikTok посів перше місце за кількістю завантажень в App Store і Google Play. Ця соціальна мережа «заточена» під розважальний контент, який щодня стає все негативнішим та позбавляє можливості інтелектуально розвиватись. Таку ж думку розділяють українські інтернет-користувачі, які вважають, що TikTok варто заборонити на території нашої країни.

Скарга:

"Соціальна мережа TikTok - соцмедійний застосунок для створення та поширення відеофайлів та онлайн-трансляцій. Сервіс запущено у вересні 2016 китайською компанією ByteDance. Це найпопулярніша платформа для коротких відео в Азії, яка поширилася на інші частини світу і швидко набирає популярність.

Застосунок дозволяє користувачам створювати музичні, танцювальні, комедійні та інші відео тривалістю до 15 секунд. Кількість користувачів програми сягнула більше 1 млрд користувачів із 170 країн світу.

Більшість відео, що публікуються у TikTok, швидш за все не містять інтелектуального сенсу та, можливо, не сприяють розумовому розвитку користувачів соцмережі, що може сприяти деградації користувачів соцмережі, у тому числі і українських. Відповідно до даних Globalwebindex, 41% користувачів є особами віком від 16 до 24 років.

Тому, в першу чергу, контент TikTok може впливати негативно на молоде населення України. 3 липня 2018 року Індонезія тимчасово заблокувала застосунок TikTok, висловивши занепокоєння щодо нелегального контенту, на кшталт порнографії та богохульства.

Застосунок знову став доступним тижнем пізніше після внесення різних змін, включаючи усунення негативного контенту, відкриття парламентського консультаційного офісу і втілення безпекових налаштувань та вікових обмежень.

На території України не існує представництва соцмережі TikTok, що може свідчити про недостатній контроль контенту, який є доступним для користувачів із України. У червні 2020 року уряд Індії ввів заборону на використання сервісу «TikTok» на території Індії.

31 липня 2020 року експрезидент США Дональд Трамп заявив про намір заборонити TikTok у США. Підставою стали підозри, що соцмережа може бути інструментом китайської розвідки. Схожі припущення озвучували члени конгресу США, зокрема сенатор Рік Скотт, за словами якого TikTok використовується урядом Китаю, щоб шпигувати за американцями.

7 серпня Дональд Трамп підписав розпорядження, згідно із яким усі компанії США мають припинити всю співпрацю з TikTok протягом 45 днів. 17 грудня 2020 року стало відомо, що TikTok заблокував хештег #АТО. З ТОПів переглядів зникли всі відео російсько-української війни, докази російської агресії, а також всі відео, де був записаний цей хештег отримали приховане блокування.

При цьому, хештеги терористичних організацій #днр #лнр #лднр #новороссия продовжили поширюватися без блокувань. Виходячи із вищесказаного, не можна бути впевненими, що контент соцмережі є безпечним для громадян України і може нести загрозу. Тому, прошу заблокувати соцмережу TikTok на території України." - публікує слова Сергія Мазура "Електронна книга скарг України". 

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка