Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

«Нешановні чиновники, горіть у пеклі!» – хвора на коронавірус вчителька звернулась до влади

01.12.2020 11:12
1114
 

Тяжкохвора на коронавірус вчителька одного з київських ліцеїв написала у соцмережі Facebook гнівне звернення до "вишів". У ньому вона звинувачує чиновників у навмисному "вигоранні" педагогів, які працюють у групі ризику та змушені за невеликі зарплати лікуватись від COVID без будь-якої допомоги від держави.

Скарга:

"Вбити вчителя. Я вчитель у звичайному академічному ліцеї, яких тисячі в Україні. І я третій тиждень тяжко хворію на COVID-19, як і ще 7 моїх колег, які за власні кошти зробили аналіз та підтвердили страшний діагноз лише протягом 14 днів! А ще четверо у той же момент мають вірусну пневмонію з підозрою на COVID, але тестами не підтвердили остаточний діагноз, бо насамперед всі сили і кошти йдуть на лікування.

Ліцей працює дистанційно, але його перевели на таку форму навчання лише через тиждень, після підтвердження перших випадків. А тепер народні депутати заявляють, що навіть при повному локдауні школи будуть працювати. НЕшановні чиновники! Горіть у пеклі! Так, це крик душі. Ви вже віддерли від тої освіти, від звичайного вчителя, який у переважній більшості є альтруїстом, все, що могли.

Тривалий час формували у суспільстві думку про непрофесійність або недолугість вчителя. Довго не помічали принижень вчителя з боку батьків та учнів. Залишали його сам на сам з державними органами, коли з центру декларували підвищення заробітку, а на місцях і зараз розводять руками: «Коштів недостатньо!» Але тепер ви нас вбиваєте фізично! Прекрасно розумію, як важко зараз медикам, які нелюдські навантаження і ризики вони мають щодня.

Але в усій цій вакханалії наші чиновники прикрилися постановами, листами та розпорядженнями і покинули вчителя перед загрозою інфікування, хвороби з непередбачуваними наслідками, що вже відбулося у нашому ліцеї. Медик хоч у частині випадків може оцінити ризик від спілкування, бо має необхідні знання, оцінює стан хворого, чує про його симптоми. А що бачить і знає вчитель?  Перед ним діти - безсимптомні носії, яких часто відправляють на навчання, коли навіть мають у родині підтверджені випадки COVID.

У середній і старшій школі один педагог викладає орієнтовно у 5 – 13 класах. То він , не підозрюючи про небезпеку для себе й учнів, не є джерелом інфікування для тих родин, куди принесе дитина хворобу безсимптомно? Це ж очевидні речі. Серед педагогів більшість – люди пенсійного віку. Хто порахував, скільки вже перехворіли, а хто й не пережив COVID??? Але вищі навчальні заклади – дистанційно з вересня!. Бізнесу, транспорту - закриття. А вчителю – на ешафот! Так? То скажіть чесно, не грайтеся у «вчителі важливі», у «перенесення 822 постанов», у НУШ та «реформи».

Потикайте нас ще живих паличкою і нагадайте, що вчителі «наголосували за 4000 доларів»(не сперечаюсь, були такі, хоча, дякувати Богові, я завжди мала власну незмінну позицію), то тепер самі винні. Колеги, не залишайтеся байдужими, не мовчіть, бо сьогодні ми, а завтра, не дай Боже, у вашому колективі трапиться таке «професійне вигорання». Закликаю розвивати тему, поширювати у професійних групах інформацію про стан у школах та реакцію на кризові моменти з боку влади. Бо коли хворієш, маєш сили тільки на розуміння безвиході. Думаймо заздалегідь!" - публікує слова Олени Онищук "Електронна книга скарг України". 

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка