Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Нова Пошта пошкодила цінний товар під час його перевезення і відмовила у виплаті компенсації

17.11.2020 18:18
255
 

"10 років співпраці і свиня у подарунок від компанії Нова Пошта. Популярний перевізник, пошкодивши новий товар, замовлений нашим клієнтом, відмовив у виплаті компенсації СЦ "Мій Майстер" - Ремонт Ноутбуків. Жодних вибачень за спричинені незручності! 1,5 місяці розгляду заявленої претензії і як висновок - відмова у компенсації, з формулюванням "пошкодження вантажу в середині непошкодженої упаковки".

Поки ми готуємось до оскарження такого ганебного рішення, пропонуємо читачам самим оцінити стан упаковки ДО передачі у відділення (Фото 1), та ПІСЛЯ транспортування перевізником. За таких умов, радимо вам, відмовитись від використання системи самообслуговування Нова Пошта. Оскільки без огляду вашого відправлення працівником відділення ви ніколи не зможете довести, що саме ви відправили і в якому стані воно було.

(А можливо і з оглядом теж). Адже документального підтвердження цього огляду ви не отримаєте. Оголошення вартості відправлення, не є страховкою, як ми досі вважали. Платимо компанії додатковий коефіцієнт, за кожну 1000 грн оголошеної вартості відправлення, а у разі пошкодження втрачаємо і товар і гроші, без жодних компенсацій! Лишається питання: за яку ж тоді послугу ми доплатили? Виходить, що не за страхову.

Історія знає багато прикладів, коли успішні компанії зникали з ринку, на перший погляд, з неочевидних причин. Шкодуємо, що компанія, яку ми тривалий час вважали прикладом європейської моделі бізнесу в Україні, стає на очевидно хибний шлях! СЦ "Мій Майстер" - Ремонт Ноутбуків гарантує своїм клієнтам безумовну компенсацію всіх втрат, що були спричинені підрядними організаціями, під час виконання ваших замовлень! Щиро перепрошуємо в нашого клієнта за те, що Нова Пошта не впоралась із дорученою задачею і високою відповідальністю покладеною на неї. Далі буде." - публікує слова Дмитра Ганжи "Електронна книга скарг України".

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка