Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Пішов на*** звідси!": у Львові з бару вигнали відвідувача після зауваження про російську музику

15.02.2021 10:12
849
 

Інцидент трапився у одному з львівських барів. Блогер, почувши у закладі російську музику, зробив зауваження спочатку офіціантові, а потім власникові закладу. Керівник та його друзі відреагували на зауваження лайкою і погрозами молодику та його сім’ї і вигнали відвідувача з бару.

Скарга:

"Є такий заклад у Львові, зветься @azart.lviv, в який я потрапив чисто випадково. Ну нічого такий заклад, офіціанти привітні, пиво добре, кальян нормально (то не я курив). Але історія не про те. Зараз послухайте уважно.

Сидимо значить ми, спілкуємся на теми бізнесу, ІТ-шки і тд і тп, і тут я чую, як на всю катушку лупашить руцкая музіка. Роблю зауваження офіціянту, той каже шо питання зараз вирішиться, але воно не вирішується.

Я питаю в чому проблема, він дає банальну відповідь: В закладі один з наших інвесторів (якось так) і він сказав не перемикати музику (тут до офіціянта притензій нуль). Я ше сиджу кілька хвилин, і думаю сходити в туалет. Піднмаюсь на перший поверх (так, та шняга в підвалі) а там сидить, так званий інвестор з своїми дружочками-піражочками.

Шоби ви орієнтувались як виглядає "інвестор". Це величезна, буха, лиса махіна. Я підходжу і кажу: Я клієнт цього закладу, я не хочу шоб грала російська музика (не дослівно, але суть не міняється)

Відповідь "інвестора": Што ти дивишся на мене як баран на нові ворота, на*** пішов звідси, вон двері і пішов на*** звідси! Моя відповідь (я зараз стараюсь майже хронологічно це все подати): Ну ви не знаєте що таке інтернет? На*** пішов, бо я зараз тобі е**** розіб'ю, на***.

Ок, спускаюсь на низ, розказую це колезі, збираюсь, виходжу і кажу ше на вздогін: Ну вам п****(перейшов на рівень співрозмовника). Тут підривається якийсь обсосок (дружок інвестора) в спортівних чорних штанах з начосом і червоній кофті, піддлітає до мене і каже:

Шо? Шо б****, на*** пішов звідси! Чи тобі п**** дати, шоб ти забув хто ти є? Чи найти тебе і твою сім'ю пере*****? От. Якби не фраза про сім'ю, мене б не трігерило. Та пофіг, типу, бидло слухає в своєму рагульному закладі руцкую музіку, та хай там і скопититься, але!

Обсосок в червоному светрі погрожував моїй сім'ї, на заувження про руцкую музіку! Прошу паньство, я людина не злопамятна, але я людина яка не дасть, щоб ображали і погрожували моїй сім'ї! Andriy Moskalenko прошу перевірити цей заклад! А вам, мої шановні друзі, абсолютно не рекомендую туди ходити!" - публікує слова Володимира Андреєва "Електронна книга скарг України".

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка